کد خبر: 888552 A

محمد علی‌نژاد:

وینگر سرعتی تیم فوتبال آلومینیوم اراک از علاقه‌اش نسبت به محسن چاووشی با ما سخن گفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، محمد علینژاد وینگر اهل گلستان تیم فوتبال آلومینیوم اراک، در این فصل بازی‌های خوبی را در ترکیب تیمش به نمایش گذاشته است. علینژاد که سابقه بازی در نساجی، هف سمنان، نفت مسجدسلیمان و ... را دارد، معتقد است که آلومینیوم نیز می‌تواند به لیگ برتر صعود کند و از نظر فوتبالی سالی که گذشت را برای خودش فوق العاده می‌داند. 

او در ابتدای صحبت‌هایش از آرزوی بزرگش برای صعود با آلومینیوم اراک به لیگ برتر صحبت می‌کند: در هفته‌های پایانی لیگ روند فوق العاده‌ای داشتیم و به نظرم اگر لیگ به تعویق نمی‌افتاد حتی شانس صعود را هم داشتیم. با این حال باید ببینیم برنامه بعدی چه خواهد بود و امیدوارم بتوانیم در صورت ادامه مسابقات جواز صعود را به دست بیاوریم. 

علی نژاد که علاقه خاصی به موسیقی دارد، آرزوی خود را ملاقات با محسن چاووشی به عنوان خواننده محبوبش می‌داند و امیدوار است روزی شانس صرف یک شام در کنار او را به دست بیاورد: اگر میتوانستم یک نفر را برای صرف شام انتخاب کنم آرزویم مسلما کنار محسن چاووشی بودن بود. او به نظر من واقعا خواننده قابل و فوق العاده‌ای است.

قهرمان دوران بچگیتان چه کسی بود؟ چرا؟

خودم. همیشه برنده بودم.

 بدترین و بهترین خبر سال ۹۸؟

بدترین خبر سقوط هواپیمای اوکراینی بود که واقعا روزهای تلخی برای همه مردم شکل داد و خبر خوب هم بیشتر فوتبالی بود و اتفاق اجتماعی مناسبی را پشت سر نگذاشتیم که بخواهم به آن اشاره کنم.

 

 

به فوتبال نمی‌آمدید الان چه شغلی داشتید؟

میرفتم سمت موسیقی. به همین خاطر است که از خوانندگی خوشم می‌آید ولی فرصت نشد و ببینیم در فوتبال چه خواهیم کرد. 

بهترین خاطره فوتبالی؟

قهرمانی با تیم دوست داشتنی نفت مسجد سلیمان و صعود به لیگ برتر. واقعا مردم خوبی دارند و امیدوارم به این تیم بیشتر توجه شوند و امکانات و زیرساخت‌های مناسبی برای آن ترتیب داده شود. مردم این شهر واقعا شایعه بهترین اتفاقات هستند و نباید عشق آنها به نفت مسجد را دست کم گرفت. 

آلومینیوم اراک مصاحبه نوروزی محمد علینژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر