کد خبر: 874511 A

عکس‌های جنجالی مهاجم ایرلندی در امارات

مهاجم ایرلندی باشگاه پرسپولیس پس از دیدار با شارجه از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به تهران برنگشت.

به گزارش ایلنا، بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس بعد از تساوی 2 بر 2 مقابل شارجه از سری رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در حالی روز گذشته به تهران بازگشتند که مهاجم ایرلندی این تیم همراه آنها از امارات به تهران بازنگشته است.

این مهاجم ایرلندی و سابق باشگاه تراکتور که سرانجام بعد از کش و قوس‌های فراوان در نیم فصل به جمع سرخ‌پوشان پایتخت اضافه شد تا مشکل گلزنی این تیم را در خط حمله برطرف کند.

 وی پس همراهی کاروان پرسپولیس و سفر به امارات برای بازی با شارجه با با دریافت مجوز از کادرفنی، این تیم را در سفر به ایران همراهی نکرد. 

این در حالی است که این بازیکن از نظر بدنی با ادعای کادرفنی هنوز به فرم ایده آل نرسیده و همین مساله باعث شده تا طی دیدارهای اخیر شرایط حضور فیکس در ترکیب را به دست نیاورد. با این حال در شرایطی که کادرفنی می‌توانست با این درخواست وی مخالف کرده و با قرار دادن برنامه تمرینی مناسب او را برای دیدار حساس با سپاهان آماده کند، اجازه حضور بیشتر در دبی را برای او صادر کرد. در این میان استوکس با انتشار تصاویری عجیب از حضور خود در دبی و فضای غیرمتعارف خبرساز شده است تا نشان دهد از این فرصت برای تفریح خود سود برده است.

نکته عجیب‌تر در خصوص وضعیت این بازیکن عدم واکنش باشگاه به این موضوع بوده است و نشان می‌دهد در پرسپولیس اراده لازم برای برخورد با بی‌انضباطی بازیکنان وجود ندارد.

استوکس پیش از این در چند نوبت زمانی که عضو باشگاه تراکتور بود هم بی‌انضباطی‌هایی داشت که در نهایت منجر به جدایی از این تیم شد و پیش از عقد قرارداد او با پرسپولیس در این خصوص به مسئولان باشگاه هشدار داده شده بود ولی اینطور که معلوم است نه در عقد قرارداد با او چنین مسائلی پیش بینی شده و نه این بازیکن پیش از پوشیدن لباس پرسپولیس نسبت به تعهداتش توجیه شده است.

photo_۲۰۲۰-۰۲-۲۰_۱۱-۱۶-۰۰

photo_۲۰۲۰-۰۲-۲۰_۲۰-۰۶-۵۲

 

حجم ویدئو: 872.49K | زمان ویدئو: 00:00:06
پرسپولیس استوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر