کد خبر: 872506 A

عقیل کعبی در گفتگو با ایلنا:

مدافع تیم صنعت نفت آبادان گفت: ما قطعا از این نتایج خوشحال نیستیم و به دنبال جبران آن هستیم اما باید بگویم که بدون اسکوچیچ هم به سهمیه آسیایی فکر می‌کنیم و ناامید نشده‌ایم.

عقیل کعبی در گفتگو با ایلنا درخصوص شکست مقابل گل گهر سیرجان در هفته بیستم لیگ برتر اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و ‌می‌دانستیم که گل گهر چه برنامه‌ای برای گلزنی دارد اما متاسفانه نتوانستیم جلوی آنها را بگیریم و واضح‌تر بگویم که خیلی سخت‌گیرانه عمل نکردیم.

مدافع صنعت نفت درباره چهارمین شکست متوالی در لیگ نوزدهم گفت: بله، این چهارمین باخت ما بود و واقعا خیلی از این موضوع ناراحتیم.

کعبی در پاسخ به این سوال که خروج اسکوچیچ در این روند تاثیرگذار بوده یا خیر افزود: بله، اسکوچیچ اگر نیم فصل می‌رفت خیلی به سود تیم ما بود. واقعا ضربی بزرگی از این نظر خوردیم.

او همچنین درباره اینکه با عدم فعالیت نفت در نقل و انتقالات در ادامه فصل آنها در صورت مصدومیت یا محرومیت دچار مشکل می‌شوند یا خیر ادامه داد: ما به دلیل محرومیت نتوانستیم بازیکنی جذب کنیم و الان اگر بازیکنی از ما مصدوم شود جایگزینی برایش نداریم؛ ما در هر پست فقط یک بازیکن داریم.

کعبی درخصوص عدم اجازه خروج از صنعت نفت و پیوستن به باشگاه استقلال تهران با دستور اسکوچیچ گفت: نه می‌توانم بگویم از او دلگیر هستم و نه می‌توانم بگویم که دلگیر نیستم. بله من پیشنهاد رسمی از استقلال داشتم ولی شرایط تیم به گونه‌ای بود که نمی‌توانستم جدا شوم و قراردادم داشتم.

او درباره همکاری با بهنام سراج پس از جدایی اسکوچیچ گفت: آقای سراج مربی جوانی هستند و به فرصت نیاز دارند. واقعا طی این چند روزی که با ایشان کار کردیم هم ایشان و هم کادرفنی که به تازگی به تیم اضافه شدند واقعا از جان و دل کار کرده و تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم ولی بدشناس بودیم و نتوانستیم نتیجه دلخواه را کسب کنیم.

۱۲ امتیازی که صنعت نفت طی 4 بازی اخیر از دست داده جایگاه آنها در جدول رده بندی را دچار تغییرات جزئی کرده است. کعبی در این خصوص گفت: ما قطعا از این نتایج خوشحال نیستیم و به دنبال جبران آن هستیم اما باید بگویم که بدون اسکوچیچ هم به سهمیه آسیایی فکر می‌کنیم و ناامید نشده‌ایم.

کعبی درباره اینکه باشگاه برای دریافت غرامت از اسکوچیچ شکایت خواهد کرد گفت: غرامت دردی را برای ما دوا نمی‌کند. اسکوچیچ به هر حال از تیم ما رفته و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. ما تیم بسیار خوبی داریم که برای یک هدف می‌جنگیم و ناراحتی هواداران مطمئنا برای ما هم ناراحت کننده است. امیدواریم که در بازی بعدی مقابل سایپا نتیجه مناسبی بگیریم تا دل هواداران را شاد کنیم.

صنعت نفت آبادان دراگان اسکوچیچ عقیل کعبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر