کد خبر: 872155 A

کاپیتان تیم ماشین سازی تبریز گفت: گلزنی من خوشحالی دارد اما هیچ ارزشی برای تیمم نداشت و این ناراحت کننده بود. از این بابت خوشحالم که بعد از دو فصل گلزنی کردم و امیدواریم که این روند ادامه دار باشد.

عزیز معبودی در گفتگو با ایلنا درخصوص شکست برابر شاهین شهرداری بوشهر گفت: بازی دو نیمه متفاوت داشت. در نیمه اول نه خیلی خوب و نه خیلی بد بودیم. موقعیت‌های خوبی در نیمه نخست داشتیم اما روی چند صحنه غافلگیر شدیم و گل خوردیم. در نیمه دوم هم همینطور خوب بازی کردیم اما روی ضدحملات گل می‌خوردیم. بیشتر می‌توانم بگویم که روی اشتباهات فردی خودمان شکست خوردیم. به نظرم این بی انصافی بود که ما شکست بخوریم. اگر عادلانه به بازی نگاه کنیم باید بازی با تساوی به پایان می‌رسید.

او ادامه داد:  شانس برد زیادی داشتیم اما اینطور نشد که آنها توانستند با زحمت بازی را ببرند و به سه امتیاز برسند. از طرف خودم و کادرفنی، از هواداران عزیزمان که طی چند بازی اخیر نتایج مطلوبی به دست نیاوردیم عذرخواهی می‌کنم. ما در ابتدای فصل هم بعد از برتری مقابل استقلال چند بازی نتیجه خوبی به دست نیاوردیم اما این روند ادامه دار نیست و امیدواریم از بازی بعدی برابر نساجی نتیجه بگیریم تا جبران کنیم.

کاپیتان ماشین سازی درباره گلزنی در این مسابقه گفت: روی صحنه گل، در موقعیتی که باید حضور نداشتم و در جایی ایستاده بودم که پست اصلی من نبود. از سمت چپ به راست رفته بودم و بعد از آن هم در چند صحنه می‌شد به موقعیت برسم و گلزنی کنم اما اینطور نشد. گلزنی من خوشحالی دارد اما هیچ ارزشی برای تیمم نداشت و این ناراحت کننده بود. از این بابت خوشحالم که بعد از دو فصل گلزنی کردم و امیدواریم که این روند ادامه دار باشد.

معبودی در واکنش به اینکه باغ آبادی گفته بود گل‌های بچگانه‌ای دریافت کرده‌اند گفت: بله، واقعا همینطور بود. روی دو ضد حمله و یک اشتباه فردی گل خوردیم. این نشان می‌دهد که از روی بی تجربه بودن است اما بازی تاکتیکی خوبی داشتیم که در نیمه دوم هم نزدیک به بیش از 200 پاس ارسال کردیم. به هر حال آنها سه امتیاز را کسب کردند و برنده شدند که به آنها تبریک می‌گویم.

مدافع سبزپوشان درباره مشکلات مالی تیم افزود: به هر حال در این وهله از فصل هر یک از تیم‌های لیگ برتری حداقل 50 درصد دریافتی داشته‌اند اما در تیم ما اینطور نیست. آقای زنوزی در تلاش هستند که این مشکلات را برطرف کنند و همه از آن آگاه هستیم پس مشکلی نیست. امیدواریم که طی هفته‌های منتهی به پایان سال بازیکنان به درصد مشخصی برسیم. باشگاه تراکتور هم وضعیتی مانند ما دارد و اینطور نیست که ما بگوییم بین ما و تراکتور فرق می‌گذارند و دو باشگاه طبق سیستم آقای زنوزی پیش می‌روند. من سومین سال است که در ماشین سازی حضور دارم و می‌دانم که به زودی این مشکلات برطرف خواهد شد.

معبودی درباره محرومیت از حضور مقابل نساجی مازندران گفت: متاسفانه الان خشن‌ترین بازیکن لیگ هستم(باخنده.) جلوی شاهین هفتمین کارت زرد این فصل را دریافت کردم و نمی‌توانم در بازی بعدی تیم را همراهی کنم. به هر حال در پست دفاع طبیعی است که اخطار بگیریم اما من هم سبک بازی درگیرانه‌ای دارم.

ماشین سازی تبریز شاهین شهرداری بوشهر عزیز معبودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر