کد خبر: 872027 A

مدافع تراکتور ستاره تیمش در دیدار روز گذشته مقابل سایپا بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تراکتور روز گذشته در دیدار خانگی مقابل سایپا و در هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر موفق شد با نتیجه 3 بر یک به پیروزی برسد و با کسب 3 امتیاز مهم بازی در کورس بالای جدول باقی بماند.

تراکتوری‌ها در مجموع مقابل شاگردان صادقی نمایش خوبی داشتند و اکثر بازیکنان این تیم روز خوبشان بود ولی ستاره این تیم بدون شک مهدی تیکدری، مدافع جوان این تیم بود که با 2 پاس گل تاثیر زیادی در برتری سرخپوشان داشت.

تیکدری که 23 ساله است فصل گذشته در مس کرمان در لیگ دسته اول حضور داشت و یکی از کشف‌های تراکتوری‌ها برای فصل جدید بود و به عنوان یک بازیکن کمتر شناخته شده به این تیم پیوست. ابتدا کمتر کسی تصورش را می‌کرد که این بازیکن بتواند جایی در ترکیب ثابت تراکتور دست و پا کند و بتواند با ستارگان با تجربه این تیم رقابت کند ولی او نیم فصل اول به عنوان مدافع راست در ترکیب سرخپوشان حاضر بود و وقتی در نیم فصل میلاد فخرالدینی جذب شد هم به نیمکت تبعید نشد و در پست‌هایی مثل هافبک و دفاع چپ در زمین حاضر می‌شود و از خوب‌های تیمش است.

او مقابل سایپا در فاصله 2 دقیقه 2 پاس گل به دژاگه و حاج صفی، کاپیتان‌های این تیم داد و باعث شد برتری نارنجی پوشان خیلی زود با شکست تعویض شود.

این بازیکن از سرمایه‌های آینده دار فوتبال ایران است و حضورش در تراکتور نشان می‌دهد این باشگاه در کنار جذب بازیکنان با تجربه و نامی، نگاهی هم به سازندگی و معرفی بازیکنان جوان دارد.

لیگ برتر فوتبال تراکتور مهدی تیکدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر