کد خبر: 871812 A

تقابل بازیکنان ایرانی در جریان دیدار هفته بیست و ششم لیگ بلژیک یکی از اتفاقاتی است که نگاه هواداران فوتبال ایران را به بازی یوپن و خنت جلب می‌کند.

به گزارش ایلنا، در هفته بیست و ششم لیگ فوتبال بلژیک تیم یوپن امشب از ساعت 23:00 به مصاف خنت خواهد رفت.

نکته جالب در خصوص این دیدار حضور سه بازیکن ایرانی در جمع نفرات دو تیم است. که در این بین میلاد محمدی در خنت و سعید عزت‌الهی و امید ابراهیمی در تیم یوپن بازی می‌کنند.

*خط میانی یوپن در چنگ دو ملی پوش ایرانی

امید ابراهیمی هافبک ایرانی یوپن که در بازی قبلی تیمش مقابل سنت ترویدنس به دلیل محرومیت حضور نداشت به احتمال زیاد در دیدار امشب مقابل خنت به میدان خواهد رفت. ابراهیمی از زمان پیوستن به یوپن با حضور در 15 بازی موفق به گلزنی در هیچ دیداری نشده اما بازیکن سابق استقلال تهران در این تیم تنها نیست سعید عزت الهی دیگر هافبک یوپن  و همبازی او در این دیدار حضور دارد.

عزت‌الهی که مدت‌ها بدلیل مصدومیت از ترکیب اصلی تیمش دور بوده در این فصل از لیگ فوتبال بلژیک تنها موفق به حضور در یک بازی شده است و تابحال نتوانسته گلی برای تیمش به ثمر برساند براین اساس احتمال اینکه عزت‌الهی در بازی امشب تیمش برابر خنت دوباره نیمکت‌نشین باشد و فرصت بازی برای تیمش را پیدا نکند بسیار زیاد است.

cover_1440

photo_۲۰۲۰-۰۲-۱۴_۱۳-۰۰-۵۳

همچنین یوپن در حال حاضر با 26 امتیاز در رده 13 جدول قرار دارد.

*محمدی یک مدافع تمام عیار

در مقابل میلاد محمدی مدافع ملی‌پوش خنت که با حضور در 17 بازی موفق شد تا در هفته بیست و سوم ژوپیلر در مصاف با خنک گلزنی کند بدلیل عملکرد خوبش و تاثیرگذاری روی گل اول خنت در تیم منتخب هفته لیگ این کشور قرار بگیرد. براین اساس با توجه به عملکرد خوب این مدافع 26 ساله حضور او در ترکیب اصلی تیمش برای این بازی حساس بسیار بالا خواهد بود.

13980914073647792190370810

تیم خنت در حال حاضر 38 امتیاز در رده ششم لیگ بلژیک قرار دارد تا شرایط خیلی بهتری نسبت به رقیبش در جدول لیگ داشته باشد.

حال باید منتظر ماند دید که در جریان دیدار این دو تیم و تقابل بازیکنان ایرانی‌اش در نهایت به سود چه تیمی به پایان می‌رسد.

میلاد محمدی سعید عزت الهی خنت بلژیک یوپن بلژیک امیدابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر