کد خبر: 871783 A

پیشکسوت استقلال معتقد است که کمبود بازیکن در این تیم کار را برای مجیدی سخت کرده است.

به گزارش ایلنا، فراز فاطمی پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط آبی‌پوشان و تساوی مقابل الشرطه در اولین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صحبت‌هایی کرد که در ادامه می‌خوانید:

استقلال مقابل الشرطه بازی خوبی را به نمایش گذاشت؟

به نظرم استقلال بازی بدی مقابل الشرطه انجام نداد و اصلاً در خارج از خانه هم محتاطانه بازی نکرد. استقلال هجومی بازی کرد و بازی خودش را به تیم عراقی تحمیل کرد اما زمین بد تیم الشرطه اجازه نداد تیم استقلال به طور کامل بتواند خواسته‌های کادر فنی‌اش را اجرا کند.

خط حمله استقلال هم روز موفقی را سپری نکرد؟

بازیکنان خط حمله استقلال مهاجمانی تکنیکی هستند از همین رو در زمین بد الشرطه دچار مشکل شدند و نتوانستند توانایی خودشان را به شکل کامل نشان دهند.

به نظر نبودن نیمکت‌نشینان مطمئن هم یکی از مشکلات اصلی کادر فنی استقلال است؟

دست آقا فرهاد خیلی باز نیست و روی نیمکت دست مربی خالی است و استقلال بازی‌هایش را با 14-13 بازیکن پیش برده است. چنین موضوعی هم موجب شده تا فشار زیادی به بازیکنان استقلال وارد شود و تا حدودی خستگی و فرسودگی سراغ آنها بیاید.

چرا بازیکنی مانند تبریزی نتوانسته در استقلال در غیاب دیاباته و حتی قائدی موفق عمل کند؟

 بازیکن در استقلال باید خیلی زود بتواند خودش را با شرایط وفق بدهد اما تبریزی نتوانسته خودش را با جو استقلال تطبیق بدهد و با وجود آنکه فرصت کافی هم به این بازیکن داده شد اما این بازیکن نتوانست خودش را نشان دهد.

در چنین شرایطی چه توصیه‌ای برای استقلال دارید؟

 استقلال نیاز به تقویت دارد و باید در خط حمله و هافبک نفوذی تقویت شود البته این تیم مصدومان زیادی هم دارد که امیدوارم هر چه زودتر آنها هم به شرایط بازی برسند تا بتوانند خودشان را مهیای بازی‌ها در مقطع سخت فعلی کنند.

طولانی شدن درمان دیاباته هم نگرانی‌هایی را به وجود آورده؟

 پولی که باید تا این مقطع به دیاباته پرداخت می‌شده به این بازیکن تعلق گرفته است و از این بابت مشکلی نیست و او با هماهنگی باشگاه در فرانسه مشغول مداوای خودش است. فقط امیدوارم او زودتر بازگردد تا در این برهه حساس تیم استقلال لطمه نبیند.

غیبت قائدی برای استقلال مشکل‌ساز نمی‌شود؟

 قائدی بازیکن خیلی خوبی است که ارزش‌های خودش را به خوبی نشان داده است. امیدوارم قائدی هر چه زودتر بازگردد و مصدومیتش جدی نباشد.

برای استقلال در لیگ چقدر شانس قهرمانی قائل هستید؟

 درست است که استقلال 8 امتیاز با صدر فاصله دارد اما با توجه به یازده هفته باقیمانده من شانس قهرمانی زیادی را برای استقلال قائلم و معتقدم اضلاع قهرمانی چهار ضلعی است که استقلال هم در کنار پرسپولیس و سپاهان و تراکتور شانس قهرمانی دارد.

آبی‌پوشان در بازی با الاهلی نتیجه می‌گیرند؟

استقلال همیشه در بازی‌های بزرگ خوب نتیجه می‌گیرد و به نظرم شانس زیادی برای پیروزی بر الاهلی و صعود از گروهش دارد.

استقلال فدراسیون فوتبال فرهاد مجیدی فراز فاطمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر