کد خبر: 871530 A

تصاویری از تعطیلات چهار بازیکن برایتون انگلیس که علیرضا جهانبخش هم آنها را همراهی می‌کند با واکنش این باشگاه همراه شده است.

به گزارش ایلنا، نشریه دیلی میل نوشت: ستارگان برایتون در حالی که برای اردوی زمستانی انگلیس را به مقصد اسپانیا ترک کرده‌اند، بادکنک‌های استنشاق شده را در داخل یک ویدیو فیلمبرداری کردند.

باشگاه برایتون پس از انتشار ویدئویی که چهار بازیکن آنها در حال استنشاق از بادکنک هستند، تحقیقات داخلی را آغاز کرده است. این بازیکنان در اواسط استراحت زمستانی خود قرار دارند و برخی از آنها از این فرصت استفاده کرده‌اند تا از یک مرخصی در اسپانیا لذت ببرند.

2

هرچند چهار تن از آنها پس از انتشار فیلم‌هایی از رفتاری که در یک میهمانی شبانه داشته‌اند بسیار مورد توجه قرار گرفته‌اند. شین دافی، پاسکال گروس، لئاندرو تروسارد و علیرضا جهانبخش همه را می‌توان با بادکنک‌هایی که در دست دارند، دید.

در حالی که محتوای این بادکنک‌ها ناشناخته هستند، معمولاً از این بادکنک‌ها برای استنشاق اکسید نیتروژن استفاده می‌شود، که تفریحی استفاده می‌شود، به عنوان گاز خنده یا "ترک خوردگی هیپی" نیز شناخته می‌شود. 

سخنگوی باشگاه برایتون گفت: "این باشگاه از ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌شود، آگاه است. این موضوع در داخل باشگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد."

3

در این ویدئو، بازیکنان در اطراف یک میز نشسته‌اند، که نوشیدنی‌ها و یک لوله شیشه روی آن قرار دارد. جهانبخش که در نزدیکی زنی با موهای تیره نشسته است، از یک بادکنک استنشاق می‌کند. سپس این دوربین به سمت با یک پیراهن سفید به تروسارد و دافی، هر دو به رنگ سیاه، با بالن و سپس هافبک گروس، می‌رود.

این فیلم به صورت طبیعی مشکل بزرگی برای گراهام پاتر اجرا می‌کند که به همراه برایتون در سال جدید به برتری دست پیدا نکرده و نزدیک به منطقه سقوط است. برایتون در هفته گذشته با نتیجه یک بر صفر برابر برایتون شکست خورد و اکنون با نوریچ قعرنشین تنها 9 امتیاز فاصله دارد. آنها قبل از دربی با کریستال پالاس باید با رقابت با شفیلدیونایتد رده پنجمی مسابقات لیگ برتر انگلیس را از سر بگیرند.

ویدیوی زیر از تفریحات بازیکنان تیم برایتون در فضای مجازی منتشر شده است و با واکنش‌های مختلفی رو به رو شده است:

علیرضا جهانبخش برایتون انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر