کد خبر: 871475 A

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: سرمربی تیم ملی اگر می‌خواهد سر تمرینات حاضر شود بهتر است که سر تمرین هر دو تیم برود. یا بیاید و مسابقه دو تیم را تماشا کند نه اینکه قبل از مسابقه با ما سر تمرین یک تیم برود.

به گزارش ایلنا، عبدالله ویسی سرمربی تیم پیکان تهران در نشست خبری پیش از دیدار برابر فولاد خوزستان گفت: پیکان بازیکنان توانمندی دارد و می‌خواهیم در جدول لیگ بمانیم.

ویسی درباره اعضای کاردفنی تیمش گفت: مکوندی و احمد کعبیان پور به ما اضافه شده اند. میرزاپور مربی دروازه بان ماست و حبیب افتخاری هم مدیر رسانه ای تیم ماست. طهماسبی هم مدیر تیم است. در فهرست بازیکنان هم سه جای خالی داریم و بعد از این هفته که لیگ تعطیل می‌شود، تیم را بررسی می کنیم و اگر نیاز به جذب بازیکن داشتیم، فقط بازیکن خارجی جذب خواهیم کرد.

سرمربی پیکان در پاسخ به این سوال که آیا برای بقای پیکان قول داده یا خیر گفت: قول داده‌ام که تیم پیکان صدرصد در لیگ برتر می‌ماند. 15 مربی می خواستند به پیکان بیایند و من هم یکی از این مربیان بودم. زیرا همه مربیان می دانستند که این تیم پتانسیل خوبی دارد. خوشحالم که به لیگ برتر برگشته ام و خدایی اش با رزومه ای که  دارم حق من نیست که بیرون بنشینم.

او ادامه داد: متاسفانه اکثر مدیران به رزومه نگاه نمی‌کنند و فقط نگاه می‌کنند ببیند چه کسی او را حمایت می کند و مدیر برنامه هایشان چه کسی است. من شاهین بوشهر را به لیگ برتر آوردم. استقلال خوزستان را دو سال در لیگ نگه داشتم و بعد با این تیم قهرمان لیگ شدیم و اما می‌آیند می‌گویند فلان مربی با فلان تیم ششم جدول است و بهترین نتایج تاریخ باشگاه را گرفته است. مدیران باشگاه پیکان اما برنامه من را قبول کردند و به آن احترام گذاشتند.

سرمربی پیکان در مورد انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی گفت: من می‌گویم هر کسی سرمربی تیم ملی شد، باید از او حمایت کرد و برای تیم ملی آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی در مورد شناختش از حریف فردای شاگردانش بیان داشت: فولاد تیم قدرتمندی است و به تمام معنا یک باشگاه است و در آسیا شاید تک باشد. این تیم پتانسیل بالایی دارد و می تواند سهمیه آسیایی بگیرد و در حد قهرمانی هم هست. ما آنها را به خوبی آنالیز کرده ایم همانطور که انها ما را آنالیز کرده اند و امیدوارم بتوانیم مقابل این تیم موفق شویم.

ویسی در مورد اینکه چرا اسکوچیچ قبل از بازی فولاد با پیکان در تمرین فولاد حاضر می شود و آیا این مساله حرفه ای است، گفت: اسکوچیچ با این رفتارش به تیم ما بی احترامی کرد. زیرا ما با آن تیم بازی داریم از سویی دیگر رفتار اسکوچیچ از ابتدا حرفه ای نبود. زمانی که او وسط فصل تیم صنعت نفت آبادان را رها کرد و به تیم ملی رفت به مردم و فوتبال آبادان بی احترامی کرد.

سرمربی پیکان گفت: می‌گویند او با نفت آبادان ششم شده است و این حرف بی احترامی به فوتبالدوستان آبادان است. مگر تیم را قهرمان کرده؟! بهتر است عوامفریبی نکنیم. سرمربی تیم ملی اگر می‌خواهد سر تمرینات حاضر شود بهتر است که سر تمرین هر دو تیم برود. یا بیاید و مسابقه دو تیم را تماشا کند نه اینکه قبل از مسابقه با ما سر تمرین یک تیم برود. کی روش دستیارانش را به تمرینات تیم های مختلف اعزام می‌کرد نه فقط سر تمرین یک تیم آن هم در حالیکه آن تیم با تیم دیگر مسابقه دارد.

پیکان تهران عبدالله ویسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر