کد خبر: 871328 A

سرمربی کنونی گل ریحان البرز و بازیکن اسبق تیم ملی مدعی است که اسکوچیچ در قواره سرمربیگری تیم ملی نیست!

به گزارش ایلنا، محمد نصرتی که طی هفته‌های اخیر نتوانسته به نتیجه مطلوبی با تیمش دست یابد، همچنان امیدوار به صعود به لیگ برتر است. او درباره آخرین شرایط تیمش و همچنین انتخاب اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی صحبت کرده است.

انتخاب دراگان اسکوچیچ مخالفانی داشته که محمد نصرتی یکی از آنهاست. بازیکن پیشین تیم ملی درباره انتخاب دراگان اسکوچیچ به‌عنوان سرمربی جدید تیم ملی می‌گوید: «انتخاب اسکوچیچ یک علامت سؤال و یک تعجب بزرگ برای من بود. چه شد که یک‌ دفعه از ویلموتس، کی‌روش، برانکو و حتی علی دایی به اسکوچیچ رسیدیم؟ با تمام احترامی که برای او قائلم، ولی واقعاً چه شد؟ به اسکوچیچ خرده نمی‌گیرم، ولی چه کسی اصلاً او را انتخاب کرده است؟ حداقل این را بدانیم، کمیته فنی انتخاب کرده یا هیأت‌رئیسه؟ بگویند چه کسی انتخاب کرده است تا حداقل اگر فردا نتیجه نگرفت بدانیم باید از چه کسی سؤال کنیم. مسئولان اول بحث حضور مربی ایرانی را مطرح و بعد با گل‌محمدی و قلعه‌نویی مذاکره کردند. یعنی به‌جز این دو نفر، مربی ایرانی بهتر از اسکوچیچ نداشتیم؟ این کار بی‌احترامی به تمام مربیان ایرانی بود. یعنی فقط گل‌محمدی و قلعه‌نویی شرایط سرمربیگری تیم ملی را داشتند؟ یعنی هیچ‌کس دیگری نبود؟ من برای اسکوچیچ احترام زیادی قائلم اما رزومه قدرتمندی ندارد که سرمربی تیم ملی ایران شود.»

محمد این فصل سرمربی گل‌ریحان در لیگ یک است و در نخستین تجربه سرمربیگری موفق عمل کرده. او درباره شکست 2 بر یک تیمش مقابل داماش گیلانیان در هفته بیست‌و‌سوم لیگ دسته اول هم صحبت می‌کند: «تمام تیم‌ها جلوی ما خیلی فشرده و بسته بازی می‌کنند. هفته قبل رایکا با لایه‌های فشرده سعی کرد فضاها را از ما بگیرد. این هفته هم داماشی‌ها متوجه شده بودند باید مقابل ما خیلی بسته بازی کنند. مقابل داماش در 15 دقیقه اول بچه‌ها خوب نبودند اما در ادامه بهتر شدیم. با این وجود متأسفانه باز هم روی یک غفلت گل خوردیم. بعد از آن نزدیک به یک ساعت سراسر حمله شدیم، کنترل بازی هم کاملاً در اختیار ما بود، ولی در زدن ضربات آخر خوب نبودیم و بازی را از دست دادیم.»

سرمربی گل‌ریحان البرز در پایان می‌گوید: «یک نکته مهم وجود داشت؛ داماش پیش از بازی با ما یک هفته استراحت کرده بود، از آن‌طرف هم مس کرمان راحت سه امتیاز گرفت. داماش خستگی راه، مصدومیت بازیکن و هیچ مشکل دیگری نداشت و اینها همه به ضرر ما تمام شد. امیدوارم مسئولان سازمان لیگ فکر معقولی برای این مشکلات کنند.»

نصرتی در مورد فاصله نزدیک امتیازات تیم‌های دوم تا هشتم لیگ دسته اول می‌گوید: «لیگ دسته اول یک ماراتن است. روز یکشنبه هم با بچه‌ها یک جلسه در این مورد داشتیم و نظرات همه آنها را شنیدیم. ما باید بدانیم چرا در چند هفته گذشته نتایج خوبی نگرفته‌ایم. جلسه خوبی بود و امیدوارم در هفته‌های بعد نتایج خوبی بگیریم و از این مشکلات خارج شویم.»

تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ محمد نصرتی گل ریحان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر