کد خبر: 871089 A

بازیکن 27 ساله تیم بایرن مونیخ از موفقیت فعلی تیم بایرن مونیخ خوشحال است اما هرگز از ترک قرمزها و پیوستن به بارسلونا پشیمان نیست.

به گزارش ایلنا، فیلیپ کوتینیو می‌گوید که از دیدن آمار رویایی لیورپول در این فصل شگفت زده نشده است اما اصرار دارد که از انتخاب بارسلونا و ترک قرمزها پشیمان نیست. کوتینیو در زمستان 2018 پس از 5 فصل درخشان در تیم لیورپول این تیم را به مقصد بارسلونا ترک کرد و به لالیگا رفت.

ستاره برزیلی که به دنبال جایگاه ثابتی در ترکیب بارسلونا بود نتوانست به موفقیت بزرگی دست پیدا کند و با قراردادی قرضی آبی اناری پوشان را ترک کرد تا در بوندس لیگا به بایرن مونیخ بپیوندد.

در همین حال، یورگن کلوپ در سال 2019 موفق شد به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند و به عنوان قهرمانی هم دست پیدا کند. در فصل جاری هم سرمربی آلمانی به همراه این تیم در نظر دارد تا به رویای 30 ساله هواداران لیورپول پایان بدهد و قهرمانی لیگ برتر انگلیس را برای آنها به ارمغان بیاورد.

کوتینیو خوشحال است که هم تیمی‌های سابق خود را در چنین شکلی هیجان انگیز می‌بیند، اما می‌گوید که فکر نمی‌کند اگر او می‌ماند، چه اتفاقی می‌افتد. 

بازیکن ملی پوش برزیلی به Illustrated گفت: "لیورپول پرواز می‌کند و این من را شگفت زده نمی‌کند. ما سال گذشته شاهد آن بودیم که آنها قهرمان لیگ قهرمانان شدند، اما به من به دلیل بازیکنان و مدیر شگفت انگیزی که دارند سورپرایز نمی‌شوم. من برای آنها بسیار خوشحالم، چون من دوستان بسیار زیادی در آنجا دارم، هم تیمی‌های سابق، بنابراین من برای آنها خوشحالم و این همه چیز است. من به عقب نگاه نمی‌کنم. من یک مسیر دیگر را طی کردم و اکنون مانند سایر افراد در سفر دیگری هستم. من کاملاً - دقیقاً مثل آنها - برای رسیدن به رویاهای خودم متمرکز شده‌ام. من از کاری که در گذشته انجام دادم خوشحال هستم و اکنون می‌توانم فقط به جلو نگاه کنم."

بارسلونا بایرن مونیخ لیورپول فیلیپ کوتینیو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر