کد خبر: 870714 A

مربی تیم فوتبال مایورکا به دلیل رفتاری که در دیدار مقابل اسپانیول داشت به اتهام نژادپرستی مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش ایلنا، مربی مایورکا به دلیل اینکه متهم به انجام ژست‌های نژادپرستانه برای جلب توجه ستاره ژاپنی رئال مادرید، تاکفوسا کوبو، که با قرارداد قرضی به مایورکا منتقل شده، در طوفان نژادپرستی طرفداران لالیگا قرار گرفته است.

دانی پاستور، مربی بدنساز مایورکا متهم شده است که برای فراخواندن تاکفوسا کوبو در بازی روز یکشنبه از رفتاری نژادپرستانه سود برده است. سالوا سویا در طی این بازی دچار مصدومیت شد و مایورکا تصمیم گرفت که کوبو را که از رئال مادرید وام گرفته است، جایگزین کند.

3

تصاویر تلویزیونی نشان می‌دهد پاستور برای فراخواندن کوبو به نیمکت از کنار زمین پس از آنکه سوت می‌زند با دستانش چشم‌های بادامی را نشان می‌دهد که اشاره به این بازیکن ژاپنی دارد.

4

کوبو در دقیقه 65 جایگزین سویا شد اما نتوانست مانع از شکست یک بر صفر تیمش شود. این بازیکن 18 ساله تابستان گذشته از FC توکیو به رئال مادرید پیوست و با این باشگاه اسپانیایی قرارداد 5 ساله امضا کرد.

کوبو که می تواند به صورت هافبک یا به عنوان یک هافبک تهاجمی بازی کند، در رئال در پیش فصل حضور داشت اما تصمیم گرفته شد برای یک فصل با قراردادی قرضی به مایورکا برود. تاکنون کوبو در همه رقابت‌ها 21 بازی برای مایورکا انجام داده است ، یک بار گل به ثمر رسانده و دو پاس گل داده است.

رئال مادرید نژادپرستی تاکفوسا کوبو مایورکا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر