کد خبر: 870354 A

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای مسابه تیم های سپیدرود رشت با نود ارومیه را اعلام کرد و طبق روال چند مدت اخیر با صدور احکامی باشگاه سپیدرود رشت را با جرایمی سنگین مورد لطف قرار داد!

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، طبق این حکم باشگاه سپیدرود به دلیل توهین تماشاگران به تیم مقابل!؟ به ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی، علی بهارمست سرپرست سپیدرود و رضا نیک نظر مربی سپیدرود به دلیل رفتار غیر ورزشی!! هر کدام به ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند و در طرف مقابل یحیی بهاری سرپرست و مدیرعامل باشگاه نود ارومیه تنها به ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل رفتار غیر ورزشی محکوم شد!

این رای در حالی صادر شده است که مصبب آغاز جنجال در ورزشگاه سردارجنگل توهین آشکار و بی دلیل کادرفنی و مدیریتی نود ارومیه به نادر دست نشان سرمربی سپیدرود بود و در ادامه سرپرست و مربی سپیدرود به قصد میانجیگری و خاتمه جنجال وارد ماجرا شدند اما در کمال تعجب در این حکم سه رای بر علیه سپیدرود داده شده و تنها مدیرعامل نود که سابقه درگیری و جنجال های دایمی او در فوتبال اپیدیمی شده به ۴ میلیون تومان جریمه مالی محکوم شده است!

222

لیگ دسته اول فوتبال سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر