کد خبر: 863508 A

مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان به اظهارنظر سنگربان سابق این تیم واکنش نشان داد.

مهران نصیریان دوست، مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان در گفتگو با ایلنا درخصوص جدایی سوشا مکانی و موضع او علیه این باشگاه گفت: او حق ندارد در مورد فوتبال ایران و باشگاه ما هر چه دلش میخواهد بگوید. او فراموش نکند در باشگاه نفت مسجد سلیمان و حمایت همین هواداران توانست دوباره به فرصت خوبی دست پیدا کند تا دوباره بازی کند. وقتی ادعای حرفه‌ای بودن دارد چطور به ما اتهام می‌زند که قراردادش را دستکاری کرده‌ایم و او با خبر نبوده است؟ چطور قراردادی که او امضا کرده را قبول ندارد و می‌گوید که ما قرارداد را جعل کرده‌ایم؟

او ادامه داد: ما یک دروازه بان جوان و آماده به نام حبیب فرعباسی داریم که بسیار عالی در نیم فصل اول کار کرد و به تیم امید هم راه پیدا کرد که در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا گلر اول تیم امید بود. بعد از او در همین پنجره نقل و انتقالات زمستانی موفق شدیم با احمد گوهری هم به توافق برسیم که یکی از دروازه بان‌های با انگیزه مسابقات لیگ برتر است. ما از بازیکنی گلایه داریم که خودش را مدعی حرفه‌ای بودن می‌داند اما خیلی غیرحرفه‌ای ای عمل کرد. او ابتدا با اینکه ما خبر نداشتیم قراردادش را فسخ کرد و بعد از آن با این که قرارداد نداشت در تمرینات شرکت می‌کرد! این چه رفتاری است؟ این حرفه‌ای بودن است؟

نصیریان دوست در رابطه با قراردادش مکانی افزود: سقف مبلغ قرارداد او ۶۰۰ میلیون تومان بود که او عنوان داشت به خاطر بازی‌های خوبش باید قرارداد جدیدی را امضا کنیم که برای یک ماه ۲۰۰ میلیون تومان بگیرد که اتفاقاً از زمانی که چنین تفکری در ذهنش ایجاد شد تمام تمرکزش را معطوف به این مسئله کرده بود و همان‌طور که خودتان هم مشاهده کردید در انتهای فصل گل‌های بسیار بدی را دریافت کرد.

مشکلات مالی باشگاه ما مشهود است اما خدایی نکرده هرگز اینطور نبوده که بخواهیم بازیکنی را اذیت کنیم و پولش را ندهیم. این را می‌توانید از تمام بازیکنان تیم سوال کنید.

نصیریان دوست در پایان گفت: خیلی جالب است ایشان با اخلاق حرفه‌ای همیشه دم از احترام به هواداران می‌زند اما حاضر نشد با توافق اول فصل تا پایان فصل همراه ما بماند. او به صورت غیرقانونی قراردادش را فسخ کرده و مطمئنا با این شرایط بخواهد هر این برود ما از او شکایت می‌کنیم و از اختیارات حقوقی خودمان استفاده خواهیم کرد. باید بگویم که هیجان احتیاجی به او نداریم او هم می‌تواند به عقاید حرفه‌ای خودش پایبند باشد.

لیگ برتر فوتبال نفت مسجد سلیمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر