کد خبر: 863319 A

گل گهر خیلی هزینه کرده اما 3 امتیاز را می‌خواهیم

هافبک تیم سایپا از نتایج تیمش در نیم فصل اول رضایت ندارد و معتقد است جایگاه واقعی آنها حداقل حضور در نیمه بالای جدول است

به گزارش ایلنا،معین عباسیان هافبک تیم سایپا از نتایج تیمش در نیم فصل اول رضایت ندارد و معتقد است جایگاه واقعی آنها حداقل حضور در نیمه بالای جدول است اما در شروع کار به دلیل جوانی بازیکنان و بی تجربگی شان امتیازات زیادی را از دست دادند اما در نیم فصل دوم تلاش خواهند کرد تا با کسب نتایج خوب تیم شان را در جدول بالا بکشند و بتوانند در جمع بالانشینان قرار بگیرند.

تعطیلات نیم فصل برای تیم شما چطور گذشت؟

خوب بود. خدا را شکر توانستیم بعد از یک استراحت 5 روزه تمرینات مان را شروع کردیم و دو هفته صبح و عصر تمرین کردیم و روی نقاط ضعف و قوت تیم کار کردیم تا با شرایط خوب به لیگ برگردیم.

در مورد بازیکنان جدیدی که جذب تیم تان شده‌اند چه نظری دارید؟

همه بازیکنان خوبی هستند و امیدوارم به تیم کمک کنند. کادر فنی ما نسبت به نقاط ضعف و قوت تیم بازیکن گرفته‌اند و در نیم فصل دوم باید دست به دست بدهیم تا سایپا را به جایگاه اصلی اش برسانیم. آخرین بازی مان در لیگ مقابل ذوب آهن بود که برنده شدیم و برد خوبی هم بود از تعطیلات نیم فصل به خوبی استفاده کردیم و شرایط خوبی هم داریم. امیدوارم نیم فصل دوم را خوب شروع کنیم چون در نیم فصل دوم کار خیلی سخت است و راحت نمی‌شود امتیاز گرفت و همه باید دست به دست هم بدهیم تا به اهداف مان برسیم.

از نتایج تیم تان در نیم فصل اول راضی نیستید؟

اوایل فصل خوب بودیم اما در یک مقطع با توجه به اینکه خوب هم بازی می‌کردیم اما نتیجه نمی‌گرفتیم که طبیعی هم هست چون تیم ما جوان است و نداشتن تجربه و عدم مسولیت پذیری بازیکنان باعث شد نتیجه نگیریم. در خیلی از بازیها می‌توانستیم بهتر نتیجه بگیریم اما به خاطر عدم تجربه لازم نتوانستیم. ما از خیلی بازیها درس گرفتیم و از این اشتباهات دیگر نباید مرتکب شویم تا بتوانیم بازی به بازی جلو برویم و نتیجه بگیریم.

چه تصوری از بازی با گل گهر دارید؟

بازی خیلی سختی است. گل گهر تیم خیلی خوبی است و در نقل و انتقالات نیم فصل هم تقویت شده و بازی خیلی سختی داریم که امیدوارم بازی خوب همراه با برد برای ما باشد.

اما بعید است گل گهر با توجه به شرابیطی که در جدول دارد در خانه به راحتی امتیاز بدهد. اینطور نیست؟

صد در صد درست می‌گویید. گل گهر خیلی هزینه کرده و دنبال جایگاه بهتری در جدول است. آنها برای 3 امتیاز می‌آیند چون شرایط تیمی شان جالب نیست. کادر فنی ما هم با صحبت هایی که داشتیم به بچه‌ها گفتند بازی آسانی نداریم و تمام سعی و تلاش مان را می‌کنیم که بازی خوب همراه با 3 امتیاز برای ما باشد.

مجید جلالی قبلا سرمربی سایپا بوده و شناخت کافی از تیم شما دارد. این شناخت برای شما مشکل ساز نمی‌شود؟

بله، ایشان مدتی در سایپا کار کردند اما برای تیم ما مشکل ساز نمی‌شود. ایشان از سایپا شناخت دارند اما از آن زمان که در سایپا بودند خیلی از بازیکنان سایپا تغییر کرده‌اند و شناخت ایشان از سایپا کار ما را سخت نمی‌کند.الان همه تیم‌ها از هم شناخت دارند و ما هم گل گهر را آنالیز کرده‌ایم و مشکلی نیست.

سایپا در نیم فصل دوم دنبال چه رتبه‌ای در جدول است؟

صد در صد برنامه باشگاه و کادر فنی این است که بازی به بازی جلو برویم و در هر بازی بتوانیم خوب کار کنیم و امتیازات لازم را کسب کنیم تا در جدول خودمان را بالا بکشیم و سلیپا را به جایگاه اصلی اش درب لیگ برتر برسانیم. ما باید حداقل جزو نیمه بالای جدول باشیم و تلاش می‌کنیم تا به هدف مان برسیم.

در مورد محرومیت نمایندگان ایران از میزبانی در لیگ قهرمانان آسیا چه نظری دارید؟

من هم این موضوع را شنیده ام و به ضرر فوتبال ما است. اینها می‌خواهند به زور بحث سیاسی را وارد فوتبال بکنند. اینها زور می‌گویند و قابل هضم نیست. تیم‌های ایرانی حق دارند میزبان باشند و امیدوارم این موضوع حل شود چون به نفع فوتبال ما و تک تک بازیکنان است.

تیم‌های ایرانی هم تهدید کرده‌اند اگر ازمیزبانی محروم شوند از آسیا کنار می‌کسند. به نظر شما کنار رفتن کار درستی است؟

اگر بحث زور باشد بله، کار درستی است اما اگر قابل حل باشد بهتر است حل شود چون به نفع فوتال ما است.

محرومیت از میزبانی در چنین تورنمنتی چه ضربه‌ای به فوتبال ما می‌زند؟

قطعا همه دوست دارند از حق میزبانی شان استفاده کنند به خصوص تیم‌های بزرگ مثل استقلال و پرسپولیس که تمالشاگر زیاد دارند و روی میزبانی شان حساب می‌کنند و اگر این اتفاق بیفتد خیلی به ضرر فوتبال ما است. حریفان ما میزبانی می‌کنند و اگر ما میزبان نباشیم خیلی سخت است و امیدوارم این مشکل حل شود.

اگر از لیگ قهرمانان آسیا کنار بکشیم محرومیت‌های سنگینی در انتظارمان خواهد بود. به نظر شما باید این محرومیت‌ها را به جان بخریم؟

اگر حرف زور باشد به جان بخریم خیلی بهتر است چون یک سری مسائل به زور حل نمی‌شود و اگر قابل حل شدن باشد بهتر است حل شود اما اگر حل نشود کناره گیری کنیم خیلی بهتر است.

سایپا معین عباسیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر