کد خبر: 860919 A

شکایت شاهین بابت حضور 2 بازیکن محروم در بازی امروز؛

دو بازیکن جدید شهر خودرو که گفته می‌شد فعلاً محروم هستند امروز در ترکیب تیمشان مقابل شاهین به میدان رفته و این می‌تواند برای باشگاه مشهدی دردسرساز شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، با بسته شدن پنجره زمستانی نقل و انتقالات فوتبال ایران، حواشی و اختلافات مربوط به نقل و انتقالات میان چند باشگاه هنوز پابرجاست و در اولین بازی نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر شاهد یک چالش جدی در این خصوص هستیم.

میلاد سرلک و حسن جعفری، 2 بازیکن نساجی در نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر با فسخ قرارداد یک طرفه از این تیم جدا شده و راهی شهر خودرو شدند. پس از این انتقال بود که باشگاه مازنی با تنظیم شکوائیه‌ای خطاب به سازمان لیگ این کار را غیر قانونی دانسته و عقیده داشت این دو بازیکن حق جدایی بدون کسب رضایت باشگاه را نداشتند.

در پی این ماجرا، ابراهیم شکوری، دبیر کل فدراسیون فوتبال هم نامه‌نگاری‌هایی مبنی بر محرومیت این دو بازیکن از حضور در میادین تا روشن شدن تکلیف پرونده شکایت باشگاه نساجی انجام داد و اینطور بر می‌آمد که شکوری و جعفری تا اطلاع ثانوی اجازه بازی ندارند.

این دو بازیکن اما امروز در دیدار مقابل شاهین بوشهر در ترکیب تیمشان به میدان رفته و از همین رو حالا باشگاه شاهین بوشهر خود را محق می‌داند و عقیده دارد حریفش به صورت غیر قانونی از جعفری و سرلک استفاده کرده و باید به همین خاطر نتیجه بازی به سود آنها تغییر کند.

حال باید دید نوار این شکایت‌ها به کجا خواهد انجامید و آیا جذب این دو بازیکن برای مشهدی‌ها یک زیان دو جانبه به همراه دارد یا نه.

photo_2020-01-17_21-15-39

photo_2020-01-17_21-15-25

photo_2020-01-17_22-18-37

 

حسن جعفری میلاد سرلک شهر خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر