کد خبر: 860313 A

با چهره ویژه تراکتوری‌ها در اردوی ترکیه؛

هافبک و کاپیتان تراکتور از بهترین بازیکنان تیمش در اردوی ترکیه است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تنها تیمی که توانست در پنجره زمستانی اردوی خارجی برگزار کند تراکتور بود که این روزها در ترکیه تمرینات آماده‌سازی خود را پیگیری می‌کند روز گذشته در دیداری دوستانه برابر ماردین باشاک اسپور به برتری 2-1 رسید و مسعود شجاعی هر دو گل تیمش را به ثمر رساند.

شجاعی در این بازی در حالیکه تراکتور با کمبود بازیکن در خط حمله مواجه است در این پست به میدان رفت و بعید نیست در طول نیم فصل دوم هم به عنوان بازیکن خط حمله برای تیمش به میدان برود.

شجاعی علاوه بر عملکرد درخشان در دیدار تدارکاتی تیمش، در جلسات تمرینی اردو هم انگیزه و آمادگی بالایی از خودش نشان می‌دهد و در انتظار شروع دوباره رقابت‌ها است.

معمولاً بازیکنان در شرایط سنی شجاعی که دوره بازی‌های ملی‌شان تمام شده و سال‌های پایانی فوتبال خود را سپری می‌کنند دچار افت انگیزشی می‌شوند ولی شجاعی به عنوان یک الگو برای هر فوتبالیستی این روزها جلوتر از جوان‌های جویای نام هم تیمی خود برای موفقیت خود و تیمش انگیزه دارد.

شجاعی در کادرفنی جدید دستش توسط ساکت الهامی بازتر از گذشته است و نقش پررنگ‌تری از گذشته در تراکتور دارد و همین موضوع در افزایش انگیزه او بی تاثیر نبود.

در تصویر زیر شجاعی را می‌بینید که دو بازیکن تیم ترکیه‌ای را مشغول خود کرده و با لایی انداختن دریبل‌های کشویی که تخصص او هستند سعی دارد حریف خود را از پیش رو بردارد.

photo_۲۰۲۰-۰۱-۱۵_۱۳-۵۴-۲۰

 

مسعود شجاعی تراکتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر