کد خبر: 860306 A

جهانگیری: سیاست دولت و آقای روحانی واگذاری هر سریعتر استقلال و پرسپولیس است/

جلسه گزارش روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور معاون رئیس جمهور و چهار وزیر برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه گزارش روند واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور، دکتر سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، دژپسند وزیر اقتصاد، جهرمی وزیر ارتباطات، شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و روسای سازمان‌های خصوصی‌سازی و بورس در دفتر معاون اول برگزار شد.

معاون اول رییس جمهور با قابل قبول خواندن تلاش‌های وزارت ورزش و جوانان و سازمان‌های خصوصی‌سازی و بورس برای واگذاری دو شرکت استقلال و پرسپولیس گفت: سیاست دولت و شخص آقای دکتر روحانی رییس جمهور واگذاری هر چه سریعتر شرکت‌های دولتی و از جمله این دو باشگاه است.

دکتر جهانگیری گفت: رضایت هوادران پر شمار استقلال و پرسپولیس و مردم باید مد نظر باشد و البته وزیر ورزش و جوانان به این مورد توجه زیادی دارد و مایه خرسندی است.

معاون اول رییس جمهور افزود: امیدوارم با خصوصی شدن دو باشگاه استقلال و پرسپولیس شاهد رشد بیشتر فوتبال باشگاهی و در نهایت ارتقای کیفیت بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران باشیم.

دکتر جهانگیری گفت: وزارت ورزش و جوانان با سازمان‌های بورس و خصوصی‌سازی در اجرای قانون خصوصی‌سازی برای واگذاری این دوباشگاه همکاری خوبی دارند.

معاون اول رییس جمهور گفت: واگذاری هر چه سریعتر دو باشگاه فرهنگی - ورزشی استقلال و پرسپولیس مورد تاکید دولت است و امیدوارم بزودی و با طی مراحل کارشناسی و فنی این اتفاق خوب بیفتد.

استقلال و پرسپولیس خصوصی سازی وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر