کد خبر: 860295 A

چهره دگرگون شده تیم جمی در پنجره زمستانی؛

سرمربی پارس جم با فعالیت در پنجره زمستانی سعی داشته تیم مورد نظرش را برای نیم فصل دوم بسازد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پارس جم جنوبی که در نیم فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر با فراز کمالوند در 16 بازی 14 امتیاز کسب کرد و در رتبه دوازدهم جدول ایستاد، قصد دارد در نیم فصل دوم با چهره‌ای دگرگون شده به مصاف رقبا برود و شرایط بهتری در ادامه رقابت‌ها زیر نظر هومن افاضلی داشته باشد.

پارسی‌ها پس از کناره‌گیری کمالوند به دلیل مشکلات مالی، به سراغ سرمربی جدید خود رفتند و نقل و انتقالات زمستانی را زیر نظر وی انجام داده و از تیم‌های فعال و موفق پنجره زمستانی محسوب می‌شوند که 5 بازیکن به خدمت گرفته و انگیزه زیادی برای کسب نتایج خوب در نیم فصل دوم دارند.

هومن افاضلی که در سال‌های اخیر به عنوان یک تئوریسین خبره در فوتبال ایران شناخته شده، به کار کردن با تیم‌ها در شرایط سخت عادت دارد و در تیم‌های قبلی او از جمله نفت تهران حتی اگر شرایط اجازه تغییر فاحش در نتایج تیم را نداده ولی در سبک و شکل بازی پیشرفت محسوسی در تیم دیده شده و این امید برای تیم جمی می‌رود که در ادامه رقابت‌ها تبدیل به حریف سر سخت سایر تیم‌ها شود.

یکی از نقاطی که افاضلی سعی داشت در آن ترمیم ایجاد کند خط دفاع بود. جذب میلاد خدایی اصل، فرید محمدی‌زاده و میلاد باقری در جهت تقویت پارسی‌ها در این نقطه از زمین جذب شدند و البته دغدغه اصلی این تیم پر کردن جای خالی مهدی ترکمان است که دفاع چپ موفق پارس در نیم فصل نخست بود که راهی سپاهان شد.

در خط هافبک هم آدام همتی، بازیکن جوان پرسپولیس جذب شده که خرید خوبی برای پارس جم به حساب می‌آید. همتی اگرچه در دوره کالدرون فرصت چندانی پیدا نکرد ولی از بازیکنان مورد علاقه برانکو بود و مورد تمجید این سرمربی کروات قرار داشت.

در نهایت در خط حمله هم امین منوچهری به عنوان مهاجم بلند زن جذب پارس شد. فصل قبل پارس جم فرزاد حاتمی را در این پست در اختیار داشت و در نیم فصل نخست هم احسان تاییدی مهاجم پارس بود که از این تیم جدا شد و حالا منوچهری می‌تواند به کمک سبک بازی افاضلی در پارس بیاید.

 

لیگ برتر فوتبال هومن افاضلی‌ پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر