کد خبر: 860108 A

مگنو باتیستا در گفتگو با ایلنا:

هافبک برزیلی تیم پارس‌جنوبی گفت: مشکلی در تیم پارس جنوبی ندارم اگر روزی باشگاه من را نخواهد از این تیم جدا می‌شوم، در غیر این صورت در اینجا خواهم ماند.

مگنو باتیستا در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص اینکه آیا تیم پارس‌جم می‌تواند در نیم‌فصل دوم نتایج خوبی را کسب کند یا خیر اظهار داشت: تیم ما در نیم‌فصل اول خیلی خوب بازی کرد ولی خوش‌شانس نبود و متاسفانه چندین بار بازی برده را در دقیقه ۹۰ مساوی کرد. خوشبختانه بازیکنان ما توانستند نیم‌فصل اول را با برد تمام کنند و این موضوع به روحیه آنان خیلی کمک کرد. مطمئنم که تیم پارس جم در نیم فصل دوم نتایج بهتری را کسب می‌کند در جایگاه بهتری در جدول قرار خواهد گرفت.

وی در خصوص عملکردش در نیم‌فصل اول گفت: در تمامی بازی‌های بزرگ تیمم و در بازی مقابل پرسپولیس و فولاد که دفاع آخر بودم نمایش خوبی داشتم و در مجموع از عملکردم رضایت دارم. متاسفانه همگی به این دلیل که یک تیمی نتیجه خوبی کسب نکرده است فکر می‌کنند که بازیکنان آن تیم کم کاری کرده‌اند و خوب بازی نکردند که آن تیم نتوانسته پیروز از زمین خارج شود ولی این طرز فکر بسیار غلط است تیم ما در نیم فصل اول خیلی خوب بازی کرد و تمامی بازیکنان هیچ چیز کم نذاشتند تا دقیقه آخر در تمامی دیدارها سخت جنگیدند دوست دارم به آن‌ها خسته نباشید بگویم.

هافبک تیم پارس‌جم در خصوص انتخاب هومن افاضلی به عنوان سرمربی جدید تیم و تجربه همکاری با او گفت: آقای افاضلی را زمانی که مربی صبا بود می‌شناسم و تیم من یکبار جلوی تیم او بازی کرده بود ولی تابحال زیرنظر او کار نکرده‌ام. از زمانی که آقای افاضلی سرمربی پارس شدند من برزیل بودم نتوانستم در تمرینات حضور پیدا کنم، چونکه من هنوز منتظر هستم تا باشگاه برایم بلیت بگیرد تا بتوانم برگردم که هنوز نگرفته‌ است و همچنان منتظر هستم. امیدوارم که آقای افاضلی در تیم پارس موفق باشند و بتوانند نتایج خوبی را کسب کنند.

باتیستا در خصوص اینکه آیا از تیم‌های دیگر لیگ برتر و یا خارج پیشنهاد دارد یا خیر گفت: از تیم‌های دیگر لیگ ایران و خارج پیشنهاد داشتم ولی به این دلیل که با باشگاه پارس‌جم قرارداد دارم در این تیم ماندنی شدم. به تازگی پنجاه درصد از مبلغ قراردادم را از باشگاه دریافت کردم خیلی کشور ایران و لیگ برتر را دوست دارم به واسطه سال‌ها حضور در ایران همگی من را می‌شناسند و از حضورم در اینجا خوشحال هستم. مشکلی در تیم پارس جنوبی ندارم اگر روزی باشگاه من را نخواهد از این تیم جدا می‌شوم و اگر بخواهد در این اینجا خواهم ماند.

وی در خصوص وضعیت دریافتی‌های پارس جنوبی گفت: به تازگی پنجاه درصد از مبلغ قراردادم را دریافت کردم و قرار است در این هفته بقیه بازیکنانی هم که پول نگرفتند هم دریافتی داشته باشند. زمانی که بازیکنانی که مبلغ قراردادشان را سر وقت می‌گیرند انگیزه بیشتری دارند چون پول خیلی موضوع مهم است هر کس بگوید اینطور نیست دروغ گفته است.

هافبک دفاعی تیم پارس‌جنوبی جم در خصوص اینکه کدام بازیکن برزیلی را دوست دارد گفت: من خیلی کاسمیرو هافبک دفاعی و مارسلو دفاع چپ تیم رئال‌مادرید را دوست دارم و تمامی بازی‌های آن‌ها را دنبال می‌کنم.

گفتگو: ترنم کشاورز

هومن افاضلی‌ مگنو باتیستا پارس جنوبی جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر