کد خبر: 860066 A

جای استرا آمدن سخت است

مهاجم سابق استقلال برای همبازی سابقش در این تیم ارزوی موفقیت کرد.

به گزارش ایلنا، مهدی سیدصالحی مهاجم سابق استقلال به سرمربی جدید این تیم تبریک گفت و پیش بینی کرد این مربی می‌تواند با استقلال به موفقیت‌های خوبی در پایان لیگ دست پیدا کند. با وی در این باره و همچنین شرایط آبی‌ها در نیم فصل دوم به صحبت پرداختیم.

فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد. چه نظری دارید؟

مجیدی در گذشته از بازیکنان محبوب استقلال بوده که هواداران از وی خاطرات خوبی دارند به شخصه من به وی تبریک می‌گویم و امیدوارم که بتواند در این راه موفق شود. مجیدی باید بداند کار سختی در پیش دارد زیرا جایگزین مربی‌ای در استقلال شده که هواداران خیلی او را دوست داشتند.

فکر می‌کنید چه عواملی باعث شد که استراماچونی از استقلال برود؟

به هر حال استراماچونی یک مربی حرفه‌ای بود که دوست داشت پولش را به موقع دریافت کند در استقلال و پرسپولیس هم شرایط طوری بود که هر دو مشکل اقتصادی داشتند و نمی‌توانستند پول مربیان و بازیکنان خارجی را در اسرع وقت بدهند و همین باعث شد استراماچونی از استقلال برود. در حالی که او توانسته بود با این تیم نتایج بسیار خوبی را کسب کند.

مجیدی می‌تواند در استقلال موفق شود؟

همان طور که گفتم مجیدی کار سختی را در پیش دارد مجیدی فصل قبل یک تجربه کوتاه مدت را به عنوان سرمربی در استقلال داشته و همین تجربه فصل گذشته می‌تواند به او کمک کند. مجیدی جوان است و می‌خواهد خودش را نشان دهد و همین دو فاکتور می‌تواند به وی در راه رسیدن به موفقیت کمک کند.

شرایط استقلال در نقل و انتقالات خوب بوده؟

باشگاه بر اساس نیازهای تیم بازیکن جذب می‌کند ارسلان مطهری بازیکنی است که می‌تواند به استقلال کمک کند به خصوص اینکه این تیم باید در آسیا هم به میدان برود. حضور بازیکنانی چون ارسلان برای استقلال مفید است زیرا آنها در کنار این بازیکن ، بازیکنانی چون شیخ دیاباته و قائدی نیز حضور دارند.

این استقلال می‌تواند قهرمان لیگ شود؟

نتایج که در نیم فصل اول نشان دهنده این موضوع بود اما در نیم فصل دوم با توجه به اینکه این تیم دچار تغییر و تحول شد کار کمی سخت‌تر است اما پرسپولیس هم دچار تغییر و تحول شده و همین موضوع می‌تواند به استقلال نیز کمک کند تا یک عنوان خوب را به دست بیاورد. 

 

استقلال مهدی سیدصالحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر