کد خبر: 859710 A

آرش برهانی در گفت و گو با ایلنا؛

مهاجم سابق تیم استقلال معتقد است فرهاد مجیدی در استقلال کار بسیار سختی را در پیش دارد.

به گزارش ایلنا، آرش برهانی مهاجم سابق تیم استقلال معتقد است فرهاد مجیدی در استقلال کار بسیار سختی را در پیش دارد و همه باید به وی کمک کنند تا بتواند به موفقیت برسد. وی جذب ارسلان را برای تیم مفید دانست و همچنین برای تیم در نیم فصل دوم آرزوی موفقیت کند.

شرایط استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟

شرایط استقلال باید قبول کنیم زیاد خوب نیست هنوز بازیکنان مورد نظر جذب نشده‌اند و میلیچ هم به ایران بازنگشته است از سوی دیگر استقلال باید کمتر از 10 روز دیگر در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا یک بازی حساس را برگزار کند که پیروزی در آن بازی خیلی برایش اهمیت دارد.

استراماچونی هم بالاخره از استقلال جدا شد؟

استراماچونی تمام شد رفت باید به فکر آینده بود در جدایی استراماچونی هم باشگاه مقصر بود و هم شخص این مربی دو طرف نتوانستند باهم سر مسائل مالی توافق کنند. البته ظاهرا شرایط طوری است که بیشتر مربیان خارجی از ایران می‌روند که هنوز علتش مشخص نیست.

حضور فرهاد مجیدی چقدر می‌تواند در برهه فعلی به تیم کمک کند؟

فرهاد کار سختی در پیش دارد امیدوارم بتواند در استقلال نتایج خوبی را کسب کند. پیشکسوتان باید از وی حمایت کنند تا در این راه سخت تنها بتوانند.

ارسلان مطهری هم به استقلال آمد؟

ارسلان بازیکن بسیار مهمی است هم بازی‌های قبلی او را پیش از این دیده بودم امیدوارم همچون ذوب آهن هم بتواند درخشش لازم را داشته باشد.

قبول دارید استقلال مهاجمان زیادی را در تیمش دارد؟

این همه فوروارد قطعا به کار تیم می‌آید زیرا که آنها باید در سه جام به میدان بروند و تازه این همه مهاجم کم هم هست.

این روزها شایعات زیادی مبنی بر حضور سعید رمضانی در سمت سرپرستی استقلال شنیده می‌شود ارزیابی‌تان از این اتفاق چیست؟

به هر حال ایشان در استقلال اهواز عضویت داشته و تشخیص باشگاه این بوده که این اتفاق بیفتد. به هر حال بزرگان زیادی در این جایگاه قرار داشتند مانند منصورخان پورحیدری، غلامحسین مظلومی و خیلی‌های دیگر.

بهرام امیری هم به معاونت استقلال انتخاب شد. نظرتان چیست؟

 زمان حضور ایشان در استقلال به این تیم آمده‌ام و امیری از دوستان نزدیک بنده است ایشان بازیکنان زیادی را در گذشته که همگی مطرح و ملی را بودند به استقلال آورد.

از عملکرد استقلال در نقل و انتقالات راضی بودید؟

به نظرم با فعالیت کمیته نقل و انتقالات در کنار آقای خلیل زاده نیازهای کادرفنی برطرف شده است و ایشان توانایی اداره امور باشگاه را دارند.

استقلال آرش برهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر