کد خبر: 859542 A

میلاد کمندانی در گفتگو با ایلنا:

هافبک جدید تیم گل‌گهر سیرجان گفت: کار کردن در کنار مجید جلالی باعث افتخارم است‌ امیدوارم بتوانم با عملکرد خوبم سربلندش کنم.

میلاد کمندانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص جدایی از تیم ملوان بندرانزلی و پیوستن به گل‌گهرسیرجان اظهار داشت: سال گذشته برای گذارندن خدمت سربازی‌ام به تیم ملوان بندر انزلی ملحق شدم و افتخار پوشیدن پیراهن این تیم را پیدا کردم و لحظات شاد و غمگین زیادی را در انجا داشتم. با اتمام دوران خدمتم تصمیم گرفتم تا دوباره به سطح اول فوتبال ایران برگردم با وجود اینکه چند پیشنهاد دیگر هم از تیم‌های لیگ برتر داشتم ولی با صحبت‌هایی که با آقای جلالی و کادر فنی تیم گل‌گهر انجام دادم در نهایت تصمیم گرفتم به گل‌گهر بیایم امیدوارم بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم و موفق ظاهر شوم.

وی در خصوص اینکه فکر میکند گل‌گهر با توجه به شرایط نه چندان خوبش در نیم فصل اول می‌تواند در ادامه موفق ظاهر شود یا خیر گفت: در لیگ برتر رقابت بین تیم‌ها و بازیکنان خیلی خیلی زیاد و امتیاز گرفتن کار بسیار سختی است. ولی خوب خداراشکر با توجه به پنج، شش بازیکنی که به تیم اضافه شدند ترکیب خیلی خوبی تشکیل شده است. بدون شک تیم گل‌گهر در نیم فصل دوم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت انشاالله بتواند با کسب نتایج خوب باعث خوشحالی هواداران سیرجان شود.

هافبک تیم گل‌گهر سیرجان در خصوص تجربه همکاری با مجید جلالی گفت: با آقای جلالی قبلا کار نکرده بودم باعث افتخارم هست که برای اولین بار شاگرد ایشان هستم امیدوارم که بتوانم با عملکرد خوبم سربلندش کنم ولی قبلا با آقایان مرتضی‌زاده در تهران و پورغلامی در ملوان کار کردم روی آن‌ها شناخت دارم. امیدوارم که بتوانم در تیم جدیدم خوب ظاهر شوم، موفق باشم.

گفتگو: ترنم کشاورز

مجید جلالی گل‌گهر سیرجان میلاد کمندانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر