کد خبر: 859529 A

هواداران از مجیدی حمایت کنند

تیموریان برای بازگشت به بالاترین سطح فوتبال ایران یعنی استقلال اعلام آمادگی کرد و حتی از انجام صحبت‌های اولیه برای این بازگشت خبر داد.

به گزارش ایلنا، آندرانیک تیموریان در سن 36 سالگی و بعد از حدود 2 سال بیرون ماندن از گود فوتبال همچنان به دنبال بازگشت به یک تیم لیگ برتری است!آندو که در آخرین سال‌های فوتبالش هم از رکورد 100 بازی ملی عبور کرد و هم بازوبند تیم ملی را بر بازو بست، فعلاً تصمیمی برای خداحافظی از فوتبال و آویختن کفش‌هایش ندارد. آن‌هم در شرایطی که غیر از یکی 2 نفر ازجمله مهدی رحمتی و پژمان منتظری، تمام هم‌نسل‌های او به‌ویژه مجتبی جباری،خسرو حیدری که باهم در ابومسلم چهره شدند اعلام بازنشستگی کرده‌اند.تا همین چند وقت پیش بود که تیموریان برای بازگشت به بالاترین سطح فوتبال ایران یعنی استقلال اعلام آمادگی کرد و حتی از انجام صحبت‌های اولیه برای این بازگشت خبر داد! به‌هرحال چه تیموریان با مدیران و کادر فنی قبلی استقلال که تغییر کردند برای بازگشت صحبت کرده بود یا نه، بازگشت او به جمع آبی پوشان منتفی است.این عدم بازگشت نه‌تنها باعث نشده تا آندو علیه فرهاد مجیدی موضع‌گیری کند که از هم‌تیمی سابق اش حمایت هم می‌کند.

 

هنوز تصمیم به خداحافظی از فوتبال نگرفته‌ای؟

هنوز می‌توانم و می‌خواهم فوتبال بازی کنم و قصد ندارم با این آمادگی و انگیزه‌ای که فوتبال را کنار بگذارم.این آمادگی و توانایی را در خودم می‌بینم که  دست‌کم یکی دو فصل دیگر در لیگ برتر فوتبال بازی کنم.برای همین منتظر رسیدن یک پیشنهاد خوب هستم.

 

یعنی حتی به بازی در لیگ یک هم راضی نمی‌شوی؟

اتفاقاً چند پیشنهاد از تیم‌های لیگ یکی داشتم که به آن‌ها جواب منفی دادم. گفتم که از هر نظر هنوز می‌توانم در لیگ برتر بازی کنم. وقتی توانایی بازی در لیگ برتر رادارم چرا خداحافظی کنم.

 

تقریباً 2 فصل می‌شود که از فوتبال دور هستی.در این شرایط چطور آمادگی بازی در لیگ برتر راداری؟

در این مدت تمریناتم را مرتب انجام داده‌ام و کاملاً آماده هستم. به‌صورت انفرادی تمرین می‌کنم. در این مدت فوتبال هم‌بازی کرده‌ام و از هر فرصتی برای پا به توپ شدن استفاده می‌کنم. آمادگی و انگیزه به سن و سال نیست. در فوتبال جهان تعداد بازیکنانی که تا 40 سالگی و حتی بیشتر از این سن فوتبال بازی کردند کم نیست. وقتی‌که می‌گویم در 36 سالگی هم توانایی بازی در لیگ برتر یا استقلال رادارم حرف بیخود و یک ادعای الکی نیست.از خودم و شرایط بدنی و فنی‌ام اطلاع دارم و بر اساس آن تصمیم گرفته‌ام به فوتبال بازی کردن ادامه بدهم.

 

بعد از رفتن استراماچونی از استقلال فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد. مربی ایتالیایی از اینکه فرهاد جانشین او شده حمایت کرد و گفت او بهترین انتخاب بود. برای همین از هواداران خواست تا از مجیدی حمایت کنند. به نظر تو فرهاد می‌تواند در این مقطع که استقلال پر از تنش و پرحاشیه و مشکلات مدیریتی و مالی است موفق شود و نتیجه بگیرد؟

فرهاد مجیدی انتخاب خوبی برای سرمربیگری استقلال بود.اگر از او حمایت کنند می‌تواند در این شرایط سخت هم موفق شود و نتیجه بگیرد. به‌خصوص که فصل قبل هم در کادر فنی بود و چند بازی آخر هم خودش هدایت تیم را بر عهده داشت و شناخت نسبتاً خوبی از بازیکنان و جو تیم دارد. البته کار کردن در چنین شرایطی سخت است و همه باید به فرهاد فرصت بدهند و از او حمایت کنند.

 

فکر می‌کنی هواداران استقلال از مجیدی حمایت می‌کنند و مانند استراماچونی به او هم فرصت می‌دهند؟

 استقلال و فرهاد مجیدی برای نتیجه گرفتن نیاز به حمایت و آرامش دارند. برای همین از هواداران می‌خواهم  از مجیدی حمایت کنند. این تیم اگر استرس نداشته باشد و از طرف سکوها تحت‌فشار نباشد موفق خواهد شد.

استقلال فرهادمجیدی آندرانیک تیموریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر