کد خبر: 859195 A

بازیکنان کره و ازبکستان مدت ها در کنار هم بودند

مهاجم تیم ملى فوتبال امید مى گوید بازیکنان این تیم در فرصت کوتاه به هماهنگى لازم نرسیدند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال، اللهیار صیادمنش با بیان این موضوع گفت:به نظرم ما در هر دو بازى خصوصا نیمه دوم بهتر از حریفان بودیم و چندین موقعیت براى گل زنى داشتیم. با این وجود ناهماهنگى در تیم ما طبیعى است. حریفان ما مدت ها کنار هم در اردو بودند اما خود من چند روز کنار بچه ها بودم؟ سایر نفرات هم فقط یک هفته در قطر کنار هم تمرین کردند. طبیعى است که در این مدت کوتاه با هم هماهنگى لازم را نداریم. کادر فنى در این فرصت کوتاه چه کارى باید انجام بدهد؟

مهاجم تیم امید اضافه کرد:اطلاعاتى که در مورد حریفان داشتیم کاملا درست بود و با بهترین آنالیز وارد زمین شدیم اما اجراى برنامه هاى مورد نظر برابر آماده ترین و هماهنگ ترین تیم ها سخت است. مطمئن باشید کره بهترین تیم این رقابت هاست با این وجود نیمه دوم آنها از ترس تیم ما دفاع مى کردند و کاملا برتر از حریف بودیم.

صیادمنش در پایان گفت:براى بازى سوم انگیزه داریم و مى دانیم هنوز چیزى تمام نشده، مطمئن باشید با تمام وجود براى جبران این نتیجه مى جنگیم. حق ما در این دو بازى حداقل ٤ امتیاز بود چون شایسته شکست ازبکستان و تساوى مقابل کره بودیم اما با بدشانسى فرصت ها از دست رفت.

تیم امید ایران الله‌یار صیادمنش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر