کد خبر: 858873 A

باشگاه تراکتور به پرسپولیس اخطار داده که حق امضای قرارداد با مهاجم ایرلندی را ندارد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی سابق تراکتور که انتهای فصل قبل قراردادش را با این باشگاه به صورت یک طرفه فسخ کرد و دیگر به ایران باز نگشت، در آستانه عقد قرارداد با پرسپولیس قراردارد و از همین رو باشگاه تبریزی به آنها در این خصوص هشدار داده است.

مصطفی کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: ما در خصوص استوکس اخطاریه‌ای به باشگاه پرسپولیس منعکس کردیم و آن را برای سازمان لیگ هم فرستادیم و اعلام کردیم که امضای قرارداد با این بازیکن غیر قانونی است.

وی افزود: استوکس یک پرونده باز در فیفا دارد که ختم دادرسی اعلام شده و منتظر صدور حکم آن هستیم و به زودی صادر خواهد شد. این بازیکن قصد داشت به آدنا اسپور ترکیه بپیوندد و با مکاتباتی که با آنها داشتیم از جذب او صرف نظر کردند و حالا این اخطار را به پرسپولیس هم می‌دهیم.

معاون حقوقی باشگاه تراکتور در ادامه گفت: ما در قرارداد با استوکس بند عدم اجازه حضور در تیم‌های ایرانی و رقابت مستقیم را قرار دادیم و حتی اگر حکم به نفع استوکس صادر شود و مشخص شود که فسخ او قانونی بوده هم باز تغییری در ماجرای پیوستن او به پرسپولیس و تیم‌های ایرانی نخواهد داشت و اگر آنها می‌خواهند او را به خدمت بگیرند باید با ما وارد مذاکره شوند در حالیکه تا این لحظه ارتباطی با ما برقرار نشده است.

کاراندیش در مورد اینکه استوکس پیش از این هم مورد توجه استقلال بود اظهار داشت: ماجرای استقلال خیلی جدی نبود و در حد صحبت بود و برای همین ما وارد عمل نشدیم ولی در مورد پرسپولیس ماجرا به مرحله عقد قرارداد رسیده است و برای همین اخطاریه فرستادیم.

وی در پایان گفت: امیدواریم مسئولان باشگاه پرسپولیس به این موضوع توجه کنند چرا که ممکن است با بازیکنی قرارداد امضا کرده ولی نتوانند از او استفاده کنند.

پرسپولیس تراکتور آنتونی استوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر