کد خبر: 858347 A

سرمربی تیم فولاد در حاشیه تمرین امروز در خصوص آخرین شرایط تیمش در جمع خبرنگاران گفت: به هیچ وجه مقابل استقلال بازی نمی‌کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فولاد خوزستان، برنامه ریزی که داشتیم نسبت به بازی اول مقابل سپاهان بود ولی متاسفانه در تعطیلات برنامه‌ریزی‌های ما 2-3 بار بر هم ریخت. الان هم برای بازی با استقلال اعتراض کردیم و خواستیم چون 3 بازیکن در تیم امید داریم خواستیم که بازی عقب بیفتد. متأسفانه ما در نیم‌فصل اول اشتباه کردیم و در شرایطی که می‌توانستیم بازی‌هایمان را فشرده نکنیم، به خاطر ذوب‌آهن که یک دروازه‌بانش در تیم ملی بود قبول کردیم مسابقه تیم‌مان به عقب بیفتد و در نیم‌فصل اول بیشترین ضربه را از برنامه‌ریزی مسابقات خوردیم. به طور مثال؛ نیم‌فصل اول بازی‌ها تمام شده بود ولی دیدید تیم‌ها همچنان در حال بازی بودند. الان هم قانون می‌گوید اگر سه بازیکن از یک باشگاه در تیم ملی حضور داشته باشند، مسابقه باید لغو شود. بنابراین به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی‌کنیم چون اعتقاد دارم شرایط باید برای همه یکسان باشد. 

بازی با السد لغو شد

 ما تمام برنامه‌ریزی‌ها را انجام دادیم و به خاطر دوستی که با ژاوی، سرمربی السد داشتم، هماهنگ کردم که با این تیم یک مسابقه دوستانه داشته باشیم، ‌البته قرار بود با الشحانیه هم بازی کنیم، ولی متأسفانه اردوی ما لغو شد و حالا مجبور هستیم با بازی‌های دوستانه، تیم را آماده نگه داریم. یکی دیگر از مشکلات ما برنامه‌های امتحانی بازیکنان است که آن‌ها باید در جلسات امتحان درس‌شان حاضر شوند، ولی در مجموع امیدوار هستم با تیم کامل وارد نیم‌فصل دوم شویم. 

هیچوقت با بارسلونا بازی نمی‌کنیم

دیدار فولاد با بارسلونا اتفاقی نمی‌افتد. آن‌ها از حالا برای سالهای بعدشان برنامه‌ریزی کرده‌اند و اگر قرار باشد روزی یک تیمی با بارسلونا بازی کند، در سال 2025 این اتفاق می‌افتد. کشورهای عربی سرمایه‌گذاری زیادی می‌کنند و دیدید که سوپرکاپ اسپانیا در عربستان برگزار شد. طبیعتاً بارسلونا و تیم‌های اسپانیایی پول بسیار زیادی گرفته‌اند، ولی من احساس می‌کنم این شرایط حداقل نه تنها برای فولاد، بلکه برای دیگر تیم‌های ایرانی فراهم نیست. 

اوساگونا با باشگاه کره‌ای قرارداد دارد

 این بازیکن در کره جنوبی با یک باشگاه قرارداد دارد و باید با آن‌ها به توافق برسد، اما در هر صورت به تمرینات ما اضافه شده تا ان‌شاءالله طی روزهای آینده بتوانیم مشکل او را حل کنیم. 

متأسفانه زمین چمن اصلی ما مثل شیشه می‌ماند

 و در ابتدای فصل اصلاً شرایط خوبی نداشت. مدیریت قبل هم خیلی تلاش می‌کرد که ما بتوانیم در اینجا تمرین کنیم. به خاطر همین شرایط زمین بد تمرین، ما علی باویه را به دلیل مصدومیت از دست دادیم چون چند روز پیش مچ پایش پیچید و فکر می‌کنم که یک‌ماه از میادین دور باشد. در واقع، با توجه به استادیوم بزرگ و هزینه‌ای که باشگاه برای تمرین ما انجام داده، فکر می‌‌کنم از زمین خوبی برخودار نیستیم. 

پاتوسی روز دوشنبه به اهواز می‌آید

 تا امروز نتوانستیم بازیکن داخلی جذب کنیم، اگرچه نفرات مدنظرمان را به باشگاه اعلام کردیم و قرار شده از طرف مدیریت با آن‌ها مذاکره صورت بگیرد. این هفته هم با تیم پیکان در تهران بازی دوستانه می‌کنیم و سعی می‌کنیم یک دیدار دوستانه هم در اهواز داشته باشیم که با نفرات و تیم کامل وارد نیم‌فصل دوم شویم. پاتوسی روز دوشنبه به اهواز می‌آید. آقای آذری در تهران است و در حال انجام کارهای این بازیکن است. 

با قدرت به مصاف حریفان می‌رویم

جا دارد از مهندس محمدی تشکر ویژه‌ای داشته باشم که در این مدت از فولاد حمایت زیادی کرد و وجود او برای باشگاه لازم است. او از روز اولی که کارش را شروع کرده، زحمات زیادی کشیده و هواداران فولاد هم بدانند که باید از این شخص تشکر ویژه کرد. امیدوارم در ادامه دو سه بازیکن ایرانی مدنظر ما هم جذب شوند تا با یک فولاد پرقدرت به مصاف نیم‌فصل دوم برویم.

جواد نکونام فولاد خوزستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر