کد خبر: 858091 A

نبود بند فسخ، مشکل بزرگ دانیال؛

مدافع راست ذوب آهن نمی‌تواند مثل دو بازیکن دیگر این تیم جدا شود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دانیال اسماعیلی‌فر، مدافع راست ذوب آهن همچنان مشتریان دست به نقدی دارد که در روزهای پایانی نقل و انتقالات تلاش می‌کنند رضایت او را از این باشگاه بگیرند ولی تا کنون هرچه پیشنهاد به دست ذوبی‌ها رسیده آن را رد کردند و در این میان پیشنهادهایی از لحاظ مالی حسابی دندان‌گیر بودند که تاثیری در تصمیم سران باشگاه نداشته است.

در حال حاضر جدی‌ترین مشتری اسماعیلی‌فر سپاهان است و این باشگاه تا کنون دو بار برای دریافت رضایت‌نامه این بازیکن به باشگاه همشهری نامه زده که هر دو بار با پاسخ منفی روبرو شده است.

این در حالیست که دو بازیکن جدایی طلب دیگر ذوبی‌ها یعنی ارسلان مطهری و میلاد فخرالدینی هم برخلاف خواست باشگاه و با وجود اصرار به ماندنشان توانستند با استفاده از بند فسخ یک طرفه به دلیل دیرکرد در دریافت حق و حقوقشان بدون اینکه پولی به باشگاه برسد از این تیم جدا شوند و راه استقلال و تراکتور را در پیش بگیرند.

در این شرایط اسماعیلی‌فر هم خودش اصرار به جدایی دارد ولی ظاهراً بند فسخ یک طرفه در قرارداد او نیست و وی درحال پیگیری این ماجراست که بدون وجود این بند در قرارداد و با استفاده از قوانین جدید فیفا می‌تواند یک طرفه جدا شود یا نه.

از سوی دیگر باشگاه ذوب آهن که بابت تاخیر در معرفی سرمربی جدید و از دست دادن فرصت نقل و انتقالات و همچنین جدایی 2 بازیکن مهم خود حسابی از سوی هواداران تحت فشار است دیگر به هیچ وجه راضی به جدایی اسماعیلی‌فر نخواهد شد و نمی‌خواهد یک شکست دیگر در پنجره زمستانی متحمل شود.

با توجه به اینکه اسماعیلی‌فر و فخرالدینی هر دو در پست دفاع راست بازی می‌کنند باشگاه به کنار گذاشتن یکی از این دو نفر فکر می‌کرد و حالا که میلاد راهی تراکتور شده دیگر جدایی اسماعیلی‌فر بعید‌تر از قبل به نظر می‌رسد.

در حال حاضر تراکتور که مدافع راست مد نظر خودش را جذب کرده دیگر پرونده انتقال دانیال را دنبال نمی‌کند و سرخابی‌ها هم از این ماجرا پا پس کشیدند ولی تاکید قلعه‌نویی بر جذب شاگرد سابقش به مدیران سپاهان باعث شده آنها هنوز در حال رایزنی برای جذب این بازیکن باشند و پیشنهاد سوم برای جذب او هم ارائه خواهد شد و باید دید آخرین تلاش طلایی‌پوشان برای شکار شاه‌ماهی نقل و انتقالات به کجا خواهد انجامید.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان دانیال اسماعیلی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر