کد خبر: 857979 A

باشگاه ماشین سازی با انتقال سامان نریمان جهان به تیم نفتچی باکو موافقت کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، در پی دریافت درخواست کتبی و پیگیری‌های باشگاه نفتچی کشور جمهوری آذربایجان مبنی بر در اختیار گرفتن هافبک بومی تیم فوتبال ماشین سازی، باشگاه پس از انجام بررسی‌های لازم و با توجه به علاقه  این بازیکن برای لژیونر شدن، با انتقال وی موافقت کرد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی در تشریح این موضوع، اظهار داشت: اولویت ما حفظ منافع باشگاه است، در همین راستا با توجه به علاقه‌ای نریمان جهان به لژیونر شدن داشت  و با عنایت به اینکه شاید چنین فرصتی برای این بازیکن در آینده فراهم نشود، با انتقال او موافقت کردیم.

نصیرزاده در ادامه تصریح کرد:   انتقال قبلی پیمان بابایی به‌صورت قرضی و به مدت یک‌ونیم فصل بود که این فصل به پایان می‌رسد و به ماشین سازی برمی‌گردد، همچنین در این انتقال علاوه بر تسویه شدن مطالبات نریمان جهان از باشگاه، مبلغی توسط باشگاه اروپایی نفتچی نیز برای صدور رضایتنامه به حساب باشگاه واریز شد.

هوشنگ نصیرزاده در پایان اظهاراتش با قدردانی از زحمات و تلاش‌های نریمان جهان در تیم فوتبال ماشین سازی، برای او در تیم جدیدش آرزوی موفقیت کرد وی گفت برخلاف آنچه تصور میشود انتقال‌های ما برنامه ریزی شده است و اگر پنجره نقل و انتقال را هم با تاخیر باز کنیم باز هم سه بازیکن سهمیه فیفا می توانیم جذب کنیم.

ماشین سازی تبریز سامان نریمان جهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر