کد خبر: 857949 A

سرمربی کروات نفت آبادان مدعی شد که به هیچ عنوان راضی به جدا شدن آقای گل تیمش نخواهد بود.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس به شدت برای تقویت خط حمله خود به دنبال جذب عیسی آل کثیر است و این در حالیست که نفت آبادان تا فاصله کوتاه مانده تا پایان نقل و انتقالات پاسخ روشنی به این موضوع و درخواست نداده است. دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات نفت آبادان که به نتایج مناسبی با این تیم دست یافته، در واکنش به این موضوع صحبت‌های جالبی مطرح کرده است.

 

تیمتان در بین بسیاری از تیم‌های مدعی به شکل غیر قابل تصوری در رده چهارم قرار گرفت و حتی به کسب سهمیه هم امیدوار شد. فکر این همه موفقیت را داشتید؟

 من به موفقیت تیمم و بازیکنانم ایمان و باور داشته و دارم و می‌دانستم با تلاش زیاد به موفقیت می‌رسیم. به همین دلیل هم با تلاش زیاد به موفقیت‌های خوب و رده قابل توجهی رسیدیم و به نوعی مزد تلاشمان را گرفتیم.

 در تیمتان با عملکرد خوبتان توانستید نظر بعضی از تیم‌های بزرگ را هم جلب کنید. مثلاً بعد از رفتن استراماچونی بحث شما در استقلال مطرح شد و مهم‌تر حتی نامتان برای مربیگری تیم ملی هم مطرح شد. این موفقیت‌ها را باور داشتید؟

 به خودم و توانایی‌های فنی‌ام ایمان دارم اما من آدم مغرور و از خود ممنونی نیستم ولی فکر می‌کنم زمانی باید به تیمی به صورت جدی فکر کرد که حرف‌ها خیلی جدی باشد. در آن صورت حتماً مربی هم به شکل جدی به آن فکر می‌کند.

یعنی با شما برای تیم ملی به صورت جدی صحبت نشد؟

 یک خبرهایی بود اما گفتم باید حرف‌ها و صحبت‌ها جدی می‌شد که بتوان به آنها به شکل جدی فکر کرد اما آن خبرها به مرحله جدی نرسید. حتماً اگر این بحث به صورت جدی با من مطرح شود به آن فکر می‌کنم.

نظرتان را به عنوان کسی که چندین سال است در فوتبال ایران مربیگری می‌کند برای مربی تیم ملی می‌خواستیم. به نظرتان مربی تیم ملی باید ایرانی باشد یا خارجی؟

 به نظرم مهم نیست مربی ایرانی باشد یا خارجی و نکته اصلی این است که آن مربی بتواند به بهترین شکل کارش را انجام دهد و تیم ملی را به موفقیت برساند.

نظرتان روی شخص خاصی معطوف است؟

 خودم! نه این را که به شوخی گفتم اما به هر حال حتماً مسئولان فدراسیون ایران و ورزش ایران بهترین تصمیم را برای مربی تیم ملی ایران می‌گیرند.

بعد از رساندن تیمتان به رده چهارم واقعاً خواب قهرمانی هم دیده‌اید؟!

 من ترجیح می‌دهم به جای اینکه خواب قهرمانی ببینم سعی ‌کنم با تمرکز بیشتر کار کنم و تیمم را به بهترین شکل به سوی موفقیت سوق دهم.

اما به هر حال قبول دارید که شانس‌تان برای کسب سهمیه و قهرمانی‌ خوب است؟

 رویا پردازی خوب است و ما هم این مهم را داریم اما خوبی من و تیمم این است که بایدی برای قهرمانی نداریم و با همان روش موفق نیم فصل اول سعی می‌کنیم که موفق شویم و بهترین عنوان ممکن را کسب کنیم.

اما به نظر می‌رسد اینطور حرف می‌زنید که بار روانی و به قول ما چراغ خاموش قهرمان شوید؟

 نه اینکه بخواهیم برای خودمان مشغله درست کنیم اما بار روانی برادر کوچک ترس است و ما فارغ از هر دو این موارد کار خودمان را دنبال می‌کنیم. پرسپولیس و استقلال و یکی دو تیم دیگر هر سال مدعیان اصلی هستند اما ما هم به کسب عنوانی خوب و بزرگ ناامید نیستیم و تلاشمان را انجام می‌دهیم.

کالدرون فعلاً برنگشته و استراماچونی هم که کلاً قید استقلال را زد. در این بین چطور شما به ایران بازگشتید؟!

 من از مدیرعامل‌مان تقاضای پاداش کردم که برگشتم! این را که به شوخی گفتم اما به هر حال من نسبت به تیم و باشگاهم متعهدم و برگشتم. در مورد مربیان دیگر هم باید بگویم هر کس در مورد خودش صاحب اختیار است و می‌تواند تصمیم بگیرد.

در مورد آل‌کثیر چه نظری دارید. چون در رابطه با این بازیکن گفته می‌شود که شما مخالف جدایی این بازیکن و پیوستن او به پرسپولیس هستید؟!

 کدام شخصی در پرسپولیس پیشنهاد داده است. اصلاً مگر پرسپولیس سرمربی دارد که شما می‌گویید خواهان آل‌کثیر شده‌اند!

 اما باقری در مصاحبه‌اش با ایران ورزشی گفته که در همه جای دنیا برای بازیکن تاپ پول خوب پیشنهاد می‌دهند و او را در اختیار باشگاه خواهان قرار می‌دهند ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس هم گفته که به باشگاه صنعت نفت نامه زده؟

 ما الان فوروارد نداریم به همین دلیل اگر پرسپولیس میلیاردها تومان پول هم بدهد ما نمی‌توانیم آل‌کثیر را به این تیم یا تیم‌های خواهان دیگر بدهیم و اصلاً اگر آل‌کثیر را به پرسپولیس بدهیم چه کسی را جایگزینش کنیم.

پرسپولیس نفت آبادان دراگان اسکوچیچ عیسی آل کثیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر