کد خبر: 857840 A

در سخت‌‌ترین گروه مسابقات قرار داریم

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال که یه عنوان سرپرست کاروان تیم المپیک را در تایلند همراه می کند از رسانه ها و کارشناسان درخواست کرد با انرژی مثبت خودشان حامی این تیم در بازی های پیش روی باشند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال اکبر محمدی با بیان این موضوع اظهار داشت: خوشبختانه شاهد بازی خوبی از تیم امید بودیم. باید بپذیریم که در گروه بسیار سختی قرار داریم که به نظر من سخت ترین گروه این رقابت‌ها است. ما در اولین بازی مقابل قهرمان دوره قبل به میدان رفتیم و در دومین بازی برابر کره جنوبی قهرمان بازی های آسیایی جاکارتا قرار می گیریم همچنین تیم چین هم نشان داد به هیچ وجه دست و پا بسته نیست و به سختی در دقایق پایانی مقابل کره جنوبی مغلوب شد. بر این اساس بازی های ما بسیار سخت و فشرده خواهد بود.

محمدی اضافه کرد: فراموش نکنیم که اولین بار بود تیم ما با این ترکیب بازی می کرد. صیادمنش را کلا در دو بازی در اختیار داشتیم، کریم زاده، دهقانی و و نجاریان هم دومین بازی خودشان را انجام می دادند و حبیب فرعباسی برای اولین بار در ترکیب قرار گرفت. با اینهمه دیدیم که نسبت به بازی چند ماه پیش مقابل همین ازبکستان بیش از 70% تغییر داشتیم. بر این اساس به نظر من شروع خوبی داشتیم .

رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال همچنین گفت: بازیکنان ما در دمای 30 درجه سانتیگراد و با رطوبت 70 تا 80% بازی کردند آن هم با فشار زیاد و پرس حریف. طبیعی است که در نیمه دوم تحلیل رفتیم اما در نیمه اول موقعیت های خوبی خلق کردیم، فرصت های مسلم گل زنی داشتیم و حتما می توانستیم تیم برنده بازی باشیم. ازبکستان روی یک اشتباه فردی صاحب ضربه پنالتی شد. کادر فنی در نیمه دوم با یک تعویض مناسب جریان بازی را تغییر داد، موفق به زدن گل تساوی شدیم و باز هم می توانستیم گل های بعدی را بزنیم که فرصت ها از دست رفت. یکی از شاخصه‌های خوب برنامه تیم امید زودتر آمدن به تایلند بود که باعث شد به شرایط عادت کنیم و دیدیم که میزان دوندگی بیشتری نسبت به حریف داشتیم و در واقع ازبکستان را غافلگیر کردیم چرا که آنها انتظار چنین نمایشی را از تیم ما نداشتند.

محمدی در پایان گفت: مسئله مهم این است که بچه های ما به خودباوری رسیدند و کادر فنی هم نقاط ضعف تیم خودمان همچنین کره جنوبی را به خوبی شناسایی خواهد کرد. از همه عزیزان ، اهالی فوتبال ، کارشناسان و اصحاب رسانه درخواست می کنم انرژی مثبت خودشان را از راه دور به این تیم تزریق کنند و یاور این مجموعه باشند تا بتوانیم در بازی های بعدی عملکردی بهتر از این داشته باشیم.

اکبر محمدی تیم امید ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر