کد خبر: 857704 A

مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2020؛

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در رقابت‌های انتخابی المپیک، گفت: حضور در این مسابقات تجربه بسیار خوبی بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میترا شعبانیان در ارزیابی عمکرد شاگردانش در بازی آخر مقابل اندونزی، گفت: اندونزی تیم خوب و یکدستی است و بازیکنان با تجربه‌ای در اختیار دارد. اندونزی لیگ والیبال خوبی هم در بخش بانوان دارد.

وی با بیان اینکه بازیکنان ایران مقابل چنین تیمی خوب ظاهر شدند و بسیار خوب بازی کردند، تاکید کرد: درنهایت تجربه اندونزی بر جوانی تیم ایران چربید.

شعبانیان که از عملکرد کلی شاگردانش در رقابت‌های انتخابی المپیک راضی است، ادامه داد: دست بازیکنانم درد نکند. برای تیمی که جوان‌ترین تیم انتخابی المپیک بود و تنها یک ماه قبل از شروع رقابت تازه استارت زد و بسیاری از بازیکنان از آمادگی لازم برای حضور در چنین مسابقاتی برخوردار نبودند، حضور در انتخابی المپیک تجربه بسیار خوبی بود.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان گفت: به بازیکنانم امید دارم و یقین دارم بسیاری از این بازیکنان می‌توانند برای آینده تیم ملی بانوان مثمر ثمر باشند.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در گروه دوم رقابت‌های انتخابی المپیک با اندونزی، قزاقستان و کره‌جنوبی هم‌گروه بود و در جریان این رقابت‌ها مقابل هر سه حریف خود شکست خورد.

ایران مقابل قزاقستان و کره جنوبی سه بر صفر نتیجه را واگذار کرد اما برابر اندونزی 2 ست برد و یک امتیاز به دست آورد.

میترا شعبانیان فدراسیون والیبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر