کد خبر: 857532 A

ملی‌پوش بانوی تکواندو ایران با مهاجرت به هلند قصد دارد در مسابقات المپیک توکیو برای کشور دیگری مبارزه کند.

به گزارش ایلنا، پس از کوچ ورزشکاران مختلف ایرانی طی سال‌های اخیر به دلیل مسائل گوناگون، گفته می‌شود یکی دیگر از چهره‌های سرشناس ورزش ایران قصد مهاجرت داشته و قرار نیست به عنوان نماینده ایران در عرصه‌های ورزشی شرکت کند.

چندی پیش کیمیا علیزاده ملی‌پوش تکواندو ایران، دارنده مدال برنز المپیک ریو و نقره و برنز جهان در رقابت‌های انتخابی تیم ملی تکواندو بانوان ایران غایب بود و کادر فنی تیم ملی دلیل این موضوع را آسیب دیدگی این ورزشکار عنوان کردند و حتی این صحبت از سوی سرمربی تیم ملی مطرح شد که علیزاده به شرط رسیدن به شرایط ایده آل می‌تواند راهی اردوی تیم ملی شود و برای کسب سهمیه المپیک تلاش کند.

اما بر خلاف این اظهارات، علیزاده چند روزی است راهی کشور هلند شده و تمرینات آماده سازی خود را در اروپا پیگیری می‌کند. شنیده می‌شود که او با مهاجرت به هلند قصد بازی کردن برای پرچم این کشور را برای مسابقات المپیک 2020 توکیو دارد یا اینکه زیر پرچم فدراسیون جهانی به رقابت خواهد پرداخت.

باید منتظر ماند و دید که علیزاده یا فدراسیون تکواندو در این باره چه واکنشی خواهند داشت و این ورزشکار به صورت رسمی تصمیم به مهاجرت داشته یا تنها برای سفر طی مدتی در هلند حضور دارد.

کیمیا علیزاده تیم ملی تکواندو بانوان ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر