کد خبر: 857305 A

سرپرست تیم ملی فوتبال امید ایران پیش از دیدار برابر ازبکستان در مرحله انتخابی المپیک گفت: وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک همه امکانات لازم را برای تیم امید فراهم کرده‌اند.

به گزارش ایلنا،سید علی میرغفاری در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به شرایط خاص کشور و شهادت سردار بزرگ ایران حاج قاسم سلیمانی بچه های تیم ملی روزهای اول کمی تحت تاثیر این اتفاق قرار گرفتند اما اکنون مصمم به شادکردن ملت هستند.

سرپرست تیم ملی فوتبال امید ایران ادامه داد: تمرینات منظم و روحیه بخشی را انجام دادیم و همه بازیکنان در سلامت کامل هستند. فقط دروازه بان اصلی ما معراج اسماعیلی آسیب دیدگی دارد که با تلاش کادر پزشکی به بازی دوم خواهد رسید. البته سایر دروازه بانان تیم در آمادگی روحی و بدنی کامل قرار دارند و نگرانی از این بابت نداریم.

وی افزود: با تلاش فدراسیون فوتبال و تمهیدات و پشتیبانی خوب وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک همه امکانات لازم برای تیم پیش بینیی شده است. حتی دو آشپز ایرانی و روانشناس هم با خود آورده ایم تا همه چیز تحت کنترل باشد و با تمام قوا به میدان برویم. 

غفاری تاکید کرد: گام اول برای ما خیلی حساس و مهم است و امیدوارم با دعای خیر مردم و تلاش بچه ها برای غرور ملی و اقتدار ایران بجنگیم و پیروز باشیم.

 

تیم ملی فوتبال امید ایران سید علی میرغفاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر