کد خبر: 857035 A

گزینه دیگری به جز مجیدی برای مربیگری استقلال وجود نداشت

هافبک سابق استقلال در خصوص حضور مجیدی در این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش ایلنا،سیروس دین محمدی هافبک سابق استقلال معتقد است از اول هم مشخص بود استراماچونی قصد بازگشت به این تیم را ندارد و مسئولین باید زودتر مربی را انتخاب می‌کردند. او از مجیدی سرمربی جدید استقلال خواست که استقلال را همچون گذشته به موفقیت برساند و هواداران را راضی کند.

بالاخره مربی استقلال هم انتخاب شد؟

نظر من هم این است که استراماچونی به ایران بازگردد. شرایط بازگشت فراهم نبود و استقلال باید خیلی زودتر از این سرمربی تیمش را انتخاب می‌کرد زیرا این باعث شد وقت زیادی از استقلال گرفته شود. امیدوارم شرایط همان گونه که پیش از رفتن استراماچونی از استقلال بوده پیش برود و تیم بتواند شرایط خوب گذشته‌اش را باز یابد.

فرهاد مجیدی هم به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد؟

به هر حال گزینه دیگری برای استقلال وجود نداشت که بخواهد سرمربیگری را قبول کند در ثانی هیات مدیره از خیلی وقت پیش به دنبال آوردن مجیدی به استقلال بود .برای او آرزوی موفقیت در استقلال می‌کنم.

فکر می‌کنید مجیدی بتواند در استقلال موفق شود؟

باید قبول کنیم کار سختی را در پیش دارد او جای سرمربی آمده که هواداران خیلی او را دوست داشتند و امیدوارم محبوبیت قبلی فرهاد خراب نشود.

بازی‌های استقلال را تماشا می‌کنید؟

با این شرایط  راستش را بخواهید فقط به خاطر بازیکنان بازی های استقلال را نگاه می‌کنم. آنها در این بین به خاطر هواداران باید خیلی تلاش کنند که دوباره موفقیت گذشته را به دست بیاورند. 

حضور نامجومطلق در کادر فنی چقدر تاثیرگذار است؟

فکر نمی‌کردم نامجومطلق به استقلال بیاید. او رزومه خوبی در مربیگری دارد و انتخاب خودش بود که در تیم حضور داشته باشد.

 

قائدی هم به شرایط ایده‌آل بازگشته است؟

از این اتفاق خیلی خوشحال هستم که او توانست به شرایط خوب بازگردد فقط امیدوارم که بتواند همین شرایط را ادامه دهد. قائدی آینده بسیار خوبی در فوتبال ایران دارد.

 

استقلال سیروس دین محمدی فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر