کد خبر: 856953 A

در شرایطی که از ساعاتی پیش شایعه توافق استقلال با مهاجم ذوب آهن داغ شده، هنوز واکنشی از سوی دو باشگاه بهمراه نداشته است.

به گزارش ایلنا، ارسلان مطهری، مهاجم موفق دو فصل اخیر ذوب آهن که بارها از تمایل خود برای پیوستن به استقلال خبر داده بود، اکنون طبق ادعای برخی نزدیکان باشگاه استقلال در آستانه این انتقال قرار دارد. با این شرایط طی ساعات اخیر شایعاتی مبنی بر توافق این مهاجم با استقلال شکل گرفته که هنوز با واکنشی از سوی دو باشگاه و خصوصا ذوب آهن همراه نشده است.

علی طیبی، مدیربرنامه ارسلان مطهری در این خصوص به خبرنگار ایلنا گفته: تا این لحظه هیچ صحبتی صورت نگرفته است. ارسلان از چند باشگاه پیشنهاد دارد اما هنوز اتفاق خاصی در خصوص آینده او رخ نداده است و قطعا تصمیمی خواهیم گرفت که به سود آینده فوتبالی او باشد. ارسلان انگیزه‌های زیادی دارد و برای رسیدن به رویاهای بزرگ خود تمرکز می‌کند و برای آن می‌جنگد و وظیفه من نیز این است تا با مشورت بهتر، بهترین راه را پیش روی او قرار دهیم. استقلال باشگاه بزرگی است و برای آنها و هوادارانش همیشه احترام قائلیم و همچنین برای ذوب آهن که ارسلان در طول زمان حضورش در آن همیشه بالاترین تلاش را برای موفقیت داشته است. با این حال همانطور که گفتم تا این لحظه هیچ صحبتی نشده و به زودی بهترین تصمیم را خواهیم گرفت.

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران ارسلان مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر