کد خبر: 856402 A

مهندس تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان با دکترعباس رضایی استانداراصفهان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایلنا، در این نشست مهندس تابش ضمن ارائه گزارشی از فعالیت تیم های ورزشی باشگاه تحت مدیریتش ، از تیم فوتبال این باشگاه در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بعنوان یکی از نمایندگان ایران یاد کرد و از استاندار اصفهان خواستار فراهم شدن شرایطی بهتر برای تسهیل در ورود وخروج هواداران به استادیوم نقش جهان شد.

دکترفیروزی معاون اجرایی بازرگانی باشگاه که در این نشست مهندس تابش را همراهی می کرد ، نیز گزارشی از روند برگزاری مسابقات و  ساختار استادیوم نقش جهان و مجموعه ورزشی صفاییه به  استاندار اصفهان ارائه داد.

در ادامه دکتر رضایی، استاندار اصفهان گفت: دو تیم سپاهان و ذوب آهن آبروی اصفهان هستند و در خصوص پیشبرد اهداف این دو باشگاه اصفهانی هر گونه همکاری لازم باشد، انجام می دهیم.

استاندار اصفهان تصریح کرد: اصفهان در زمینه باشگاه داری همپای استان های مطرح کشور فعالیت دارد و کم توجهی به آن نتایج خوبی ندارد.

وی اضافه کرد: ورزش می تواند هیجانات جوانان را به مسیر مثبت هدایت کند و رقابت های سالم در بین آنها ایجاد می شود.

رضایی با اشاره به لزوم استعدادیابی ورزشی در بین نوجوانان و جوانان، گفت: هر کسی در ورزش خاصی ممکن است استعدادی داشته باشد که باید به آن توجه کرد و زمینه لازم را برای پرورش آن فراهم نمود.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: در آینده نزدیک شرایطی را فراهم خواهیم کرد تا عبور و مرور هواداران و تماشاچیان فهیم فوتبال در نقش جهان بیش از گذشته تسهیل شود. همچنین زیر ساخت های لازم در خصوص ارتقای کیفیت صوتی و تصویری ورزشگاه نقش جهان هم باید فراهم شود.

دکتر رضایی همچنین از حمایت های مهندس عظیمیان مدیرعامل شرکت فولادمبارکه اصفهان از ورزش و توجه ایشان و باشگاه سپاهان به مسئولیت های اجتماعی تقدیر و تشکر کرد.

در پایان دکتر رضایی از اینکه مهندس تابش مدیر عامل باشگاه سپاهان بیش از پنج دهه است که با این باشگاه همکاری می نماید از ایشان بعنوان شناسنامه باشگاه سپاهان یاد کرد و گفت نام باشگاه سپاهان با نام تابش عجین شده است.

سپاهان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر