کد خبر: 856363 A

با لغو اردوی خارجی تیم شهرخودرو اعضای این تیم برای برگزاری بازی دوستانه به اصفهان خواهند رفت.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرخودرو خراسان، به دنبال لغو اردوی آماده سازی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان که قرار بود از فردا سه شنبه در امارات برگزار شود ، کاروان این تیم راهی اصفهان خواهند شد.

این در حالی است که تمامی اقدامات برای برگزاری اردوی امارات شهرخودرویی ها از سوی مالک و مدیران باشگاه فراهم وحتی ویزای اعضا تیم نیز اخذ شده بود که با توجه به نامه سازمان بازرسی کل کشور این اردو لغو گردید.

حالا با برنامه ریزی جدید صورت گرفته از سوی کادر فنی شهر خودرو ، شاگردان یحیی گل محمدی قرار است از روز چهارشنبه اردویی چند روزه را در اصفهان برگزار نمایند.

بر این اساس و با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با باشگاه سپاهان ، تیم شهر خودرو روز جمعه در اصفهان در یک بازی دوستانه به مصاف تیم سپاهان خواهند رفت و پس از آن راهی مشهد خواهند شد.

تیم شهرخودرو خراسان برنامه های آماده سازی خود را در حالی برای حضور پر قدرت در پلی آف آسیا و لیگ برتر دنبال می کند ، که شرایط سخت تمرینی از نظر کیفیت زمین تمرین همچنان مشکل اصلی این تیم می باشد.

در حال حاضر زمین تمرینی منزل آباد مشهد با توجه به شرایط آب و هوایی و جلسات پر تعداد شهر خودرویی ها در این مکان در طول فصل ، با وضعیت عجیب و غریبی روبرو است و زمین ورزشگاه های ثامن الائمه (ع) و امام رضا(ع) نیز، در نوبت های بسیار محدودی در اختیار این تیم قرار می گیرد.

پدیده شهرخودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر