کد خبر: 856211 A

مهاجم تیم فوتبال امید معتقد است ورود زودتر این تیم به تایلند موجب بالا رفتن کیفیت تمرینات و بهبود شرایط بازیکنان شده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اللهیار صیادمنش در خصوص آخرین شرایط تیم ملی فوتبال امید در سونگلا گفت: خوشبختانه وضعیت بسیار خوب و مطلوبی داریم. تمرینات به خوبی دنبال می‌شود و فاصله زیادی تا آغاز بازی‌ها نداریم. رفته رفته هماهنگی تیم بهتر می‌شود و آماده می‌شویم برای انجام بازی اول مقابل ازبکستان که برای ما بسیار حساس است.

مهاجم تیم ملی امید همچنین گفت: امیدوارم با توجه به شرایطی که داریم پیشرفت بچه‌ها بیشتر شود و به آمادگی 100% برسیم تا در بهترین وضعیت روحی و جسمی وارد بازی‌ها شویم. با همین جدیت و انرژی که در بازیکنان می‌بینم قطعا می‌توانیم موفق باشیم و نتایج خوبی کسب کنیم.

صیادمنش در پایان به حضور تیم امید ایران پیش از سایر رقیبان در سونگلا اشاره کرد و گفت: این مسئله اتفاق خیلی خوبی بود که به ما کمک کرد. بچه‌ها به شرایط آب و هوایی عادت کردند و این مسئله باعث شد کیفیت تمرینات بالاتر برود و حتی شرایط بازیکنان بهبود پیدا کند. امیدوارم از این موقعیت به خوبی استفاده کنیم و با آمادگی کامل وارد بازی‌ها شویم.

الله‌یار صیادمنش فدراسیون فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر