کد خبر: 855780 A

سرپرست کاروان تیم امید در تایلند با اظهار رضایت از شرایط این تیم گفت: امیدواریم بازیکنان تیم امید با تلاش، اراده و همت بالا بتوانند نمایش در خورتوجه و باکیفتی مطابق با انتظار ارائه دهند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال اکبر محمدى که به عنوان رییس کمیته جوانان سرپرست کاروان تیم هاى ملى پایه در تورنمنت هاى مختلف است در خصوص آخرین وضعیت تیم المپیک اظهار داشت:ابتدا جا دارد شهادت سردار قاسم سلیمانى را به عموم ملت شریف ایران در این روزها تسلیت بگویم.امیدوارم موج پرانرژی اتحاد و همبستگی مردم کشورمان متاثر از عروج این مرد بزرگ در ایجاد روحیه تیمی و یکپارچگی تیم المپیک نمایان شود.شرایط خوبى در این اردو داریم و با توجه به اتخاذ تدابیر مناسب آماده سازى تیم در وضعیت مطلوبى دنبال مى شود. باید از زحمات میرشاد ماجدی عزیز بعنوان نماینده کمیته فنی در شکل گیری و سازماندهی و اجرای برنامه ریزی کادرفنی به شکل مطلوب قدردانی کنم. با درخواست کادر فنى و موافقت فدراسیون فوتبال با فاصله یک هفته از اولین بازى وارد تایلند شدیم که موجب شده بازیکنان به تغییر ساعت و شرایط آب و هوایى منطقه عادت کنند و تیم ما پیش از حریفان وارد سونگلا شده است. همچنین لازم است به حضور آقاى دکتر حمزه روانشناس ورزشى و مربى مهارت هاى ذهنى اشاره کنم که نشان مى دهد تفکر حرفه اى در توجه به نیازهاى ضرورى این تیم وجود داشته است.

رییس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال اضافه کرد: در خصوص شرایط هتل و امکانات به هر حال وضعیت هر چهار تیم یکسان است. در یک هتل حضور داریم و زمین هاى تمرین هم مشترک است که شرایط نسبتا خوبى دارد. با این وجود حضور آشپز ایرانى در تیم موجب شده از نظر غذا شرایط مناسبى براى تیم و خصوصا بازیکنان ایجاد شود. در مجموع باید بگویم امکانات لازم و موارد مورد نظر از جانب فدراسیون فوتبال و کادر مدیریتى با توجه به برنامه هاى کادر فنى فراهم شده و لازم است بازیکنان با تلاش، اراده و همت خودشان نمایش مورد انتظار را ارائه دهند. در گروه بسیار سختی قرار داریم.کره جنوبی قهرمان جاکارتا و ازبکستان قهرمان دوره پیشین اصلی ترین حریفان ما هستند که تجربه حضور در تورنمنت های سخت و اصلی جهان فوتبال را دارند.حتی چین هم با حضور کاروان پنجاه نفری سرمایه گذاری و تدارک گسترده ای برای این تورنمنت داشته که رقابت در این گروه را بیش از پیش فشرده و غیرقابل پیش بینی خواهد کرد.

محمدى همچنین در پایان اظهار داشت: با توجه به مشاهدات خودم باید بگویم کادر بسیار دلسوز و پرانرژى در کنار این تیم شکل گرفته که با هدایت شخص حمید استیلى به جزیى ترین موضوعات توجه دارند. بازیکنان هم این شرایط را به خوبى درک کرده اند و تعامل خوبى ایجاد شده که امیدوارم با دعاى خیر مردم شریف ایران در این ایام موجب موفقیت تیم ملى امید و درخشش در این رقابت ها شود.

المپیک تایلند چین زمین برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر