کد خبر: 855623 A

یک سایت از کشور چک در بررسی عدم بازگشت آندره آ استراماچونی به تهران نوشت: استراماچونی در رم پول گرفت و هرگز برنگشت.

به گزارش ایلنا، سایت idnes.cz نوشت: آندره آ استراماچونی دیگر مربی استقلال نیست. این بار مربی ایتالیایی به دلیل مشکلات حقوق و دستمزد از بازگشت به تهران خودداری کرد و مدیریت این باشگاه ایرانی به وی گفت که روی او حساب نمی‌کند.

وی پس از شکست در اولین مسابقه روی نیمکت استقلال، از خرابکاری صحبت کرد زیرا باشگاه به او اجازه نمی‌داد مترجم روی نیمکت باشد. او تهدید کرد که آنجا را ترک خواهد کرد زیرا تقویت کننده‌هایی که وی دیکته کرده است، نرسیده بود. او در پنج بازی ابتدایی پیروز نشد. سپس یکی از بزرگترین باشگاه‌های محلی شروع به حرکت کرد و در بین تیم‌های برتر جدول رده بندی قرار گرفت. اما یک هفته پیش استقلال باخت و استراماچونی هم به رم پرواز کرد. در آنجا، سفارت ایران بخشی از پول را چک کرد، زیرا این پرداخت به دلیل تحریم‌های آمریکا به حساب وی نمی‌رفت. اما او از بازگشت به تهران خودداری کرد.

مدیریت باشگاه هم در مقابل اعلام کرد که دیگر حاضر به ادامه همکاری نیست. مشکلات استراماچونی مشابه سرمربی سابق آبی پوشان، وینفرد شفر، بود. در تابستان، سرمربی سابق اینترمیلان با حقوق سالانه 1.6 میلیون یورو قرارداد دو ساله امضا کرد. قبل از سفر به ایران، استرا در چک هدایت اسپارتاپراگ را در دست داشت، جایی که خیلی در آنجا ماندگاری نداشت و آن تیم را زود ترک کرده بود. سرمربی 43 ساله قبل از این هم هدایت تیم‌های پاناتینایکوس، اودینزه و اینترمیلان را در دست داشت که آنجا هم چندان موفق نبود.

استقلال تهران آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر