کد خبر: 855518 A

سنگ نسبتاً بزرگ جلوی پای استقلال و تراکتور برای رضایتنامه؛

دو تیم استقلال و تراکتور به دنبال جذب سعید آقایی هستند و سپاهان که ابتدا با پیشنهادات این بازیکن مخالفت کرده بود حالا به یک شرط به جدایی او رضایت خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، این روزها بازار شایعات پیرامون وضعیت سعید آقایی حسابی داغ است و هر روز خبر جدیدی در مورد ماندن یا رفتن این بازیکن منتشر می‌شود.

آقایی به واسطه عملکرد خوبش در سالیان اخیر در پست دفاع چپ که در آن بازیکن خوب به شدت کمیاب است و همچنین شرایط سنی خوبی که دارد گزینه مناسبی برای هر تیمی می‌تواند باشد و از همین رو تبدیل به یک سوژه جذاب نقل و انتقالاتی شده است.

سپاهان به تازگی با مهدی ترکمان که قراردادش را با پارس جم فسخ کرده بود قرارداد امضا کرده و جذب این بازیکن شایعات مربوط به جدایی آقایی را تقویت کرد و از طرفی پیشنهادات جالب توجه برای این بازیکن و همچنین بی‌میل نبودن خود او به جدایی باعث شده سپاهان گزینه‌های جدایی این بازیکن را بررسی کند.

یکی از تیم‌های خواهان آقایی استقلال است و ‌آبی‌پوشان به دنبال این هستند که با جذب این بازیکن مشکلاتی که از ابتدای فصل در پست دفاع چپ داشتند را برطرف کنند.

سپاهانی‌ها که ابتدا مخالف جدایی آقایی بودند حالا با شرایط جدیدی حاضر به انتقال این بازیکن هستند و شرایطشان هم تعویض او با یکی از بازیکنان مورد نظرشان است.

ظاهراً طلایی‌پوشان قصد دارند یک بازیکن از بین فرشید اسماعیلی، روزبه چشمی یا آرش رضاوند را در ازای رضایت‌نامه آقایی از استقلال بخواهند تا آبی‌پوشان در صورت تمایل و پذیرش این شرط موفق به جذب نفر مورد نظرشان شوند. با توجه به وضعیت استقلال بعید است آبی‌پوشان راضی به جدایی چشمی یا اسماعیلی شوند ولی ممکن است تعویض آقایی با آرش رضاوند برای آنها انتقال مناسبی باشد.

از طرف دیگر بحث تعویض آقایی با حاج‌صفی هم میان سپاهان و تراکتور شکل گرفت که البته این انتفاق با توجه به شرایط تیم تبریزی و نقش پررنگ احسان در تیم آنها خیلی بعید و دور از ذهن به نظر می‌رسد ولی پرونده آن همچنان باز است. آقایی اصالتاً تبریزی است و حاج‌صفی اصفهانی و بازگشت این دو بازیکن به تیم‌های سابقشان می‌تواند اتفاق جالبی برای هر دو نفر باشد و از طرفی با وجود اینکه عملکرد حاج‌صفی در چند فصل اخیر بهتر از آقایی بوده ولی باید توجه کرد که او 5 سال بزرگتر از مدافع چپ جدایی طلب سپاهان است و از همین رو در صورت پذیرش این پیشنهاد از سوی تراکتور آنها هم چندان متضرر نخواهند شد.

شایعاتی هم اطراف تمایل پرسپولیس به جذب آقایی مطرح بود که این موضوع از پایه و اساس صحت ندارد و هیچ تمایلی از هیچ طرف برای این انتقال دیده نشده است. آقایی رابطه خوبی با هواداران پرسپولیس ندارد و اتفاقاتی که در ابتدای فصل منجر به محرومیت او شد هنوز از ذهن هواداران سرخپوش تهرانی خارج نشده و پرسپولیسی شدن آقایی بسیار دور از ذهن به نظر می‌رسد.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان سعید آقایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر