کد خبر: 855504 A

کاپیتان سابق استقلال معتقد است رفتاراستراماچونی با تیم مناسب نبوده است.

به گزارش ایلنا، محمد نوازی کاپیتان سابق استلال معتقد است رفتار استراماچونی مربی ایتالیایی با استقلالی‌ها خوب نبود و همین باعث شد آنها زمان زیادی را از دست بدهند. اما به هر حال انتخاب مجیدی می‌تواند تیم را به موفقیت برساند.

این روزها استقلال شرایط خوبی ندارد در این باره صحبت کنید؟

درست است که این تیم در 25 روز گذشته سرمربی نداشت اما بالاخره این تیم به سروسامان رسید و توانست مربی‌اش را مشخص کند. این نشان می‌دهد که تیم کمی به سروسامان رسیده است.

رفتاری که استراماچونی با استقلال کرد درست بود؟

باید قبول کنیم که او رفتار خوبی نداشت او می‌توانست به مسئولان استقلال اعلام کند که دنبال مربی باشند اما این کار را نکرد و یک ماه همه را سرکار گذاشت که این اصلا کار خوبی نبود.

حضور فرهاد مجیدی چقدر می‌تواند در این مقطع تاثیرگذار باشد؟

به هر حال مجیدی دراین تیم مربیگری کرده و شراط تیم را می‌داند و همین باعث می‌شود بتواند کمی حاشیه‌های استقلال را کنترل کند.

چرا به شما پیشنهاد سرمربیرگری نمی‌دهند؟

برای خود من هم سوال است چرا هیچ وقت به ما اعتماد نمی‌شود ما می‌توانیم در استقلال نتایج خوبی بگیریم یک بار هم شده به ما اعتماد کنید از کجا معلوم ما نتوانیم تیم را به موفقیت برسانیم.

استقلال هنوز  نتوانسته بازیکن جدید جذب کند.

این اتفاق به زودی می‌افتد باید ابتدا مربی بازیکنان مورد نظرش را بدهد و سپس نسبت به جذب آنها اقدام شود. به نظرم با حضور بهرام امیری استقلال بهترین‌ها را جذب خواهد کرد.

این استقلال می‌تواند قهرمان شود؟

قبل از رفتن استراماچونی استقلال بهترین شرایط را داشت اما حالا کمی شرایط فرق کرده آنها با صدر جدول پنج امتیاز فاصله دارند و برای جبران آن کار سختی در پیش دارند. البته در فوتبال چیزی قابل پیش بینی نیست و انجام هر کاری ممکن است.

خودتان نمی‌خواهید به مربیگری بپردازید؟

به هر حال هر بازیکنی دوست دارد تجربیاتی را که در فوتبال به دست آ‌ورده استفاده کند من هم دوست دارم مربیگری کنم اما باید شرایطش هم برایم فراهم شود.

 

استقلال محمد نوازی فرهادمجیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر