کد خبر: 855250 A

پس از دیدار با معاون وزیر ورزش و جوانان؛

سید محمدکاظم اولیایی مدیرعامل باشگاه استقلال نسبت به برخورد استراماچونی با باشگاه بزرگ استقلال انتقاد کرد.

به گزارش ایلنا، سید محمدکاظم اولیایی در گفتگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان  اظهار داشت: ما نوع برخوردمان با یک مربی خارجی بد بود و برخورد استراماچونی هم  نسبت به ما بسیار بدتر بود و شایسته باشگاه بسیار بزرگ استقلال نبود و آینده نگری به ما حکم می کند که از مربیان داخلی خودمان حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه باید به داشته های خود افتخار کنیم تصریح کرد: در جلسه ای که با معاون محترم وزیر داشتم اسامی را برای ایشان ذکر کردم مثل سهراب بختیاری زاده، محمود فکردی، مهدی پاشازاده، پیروز قربانی. اسامی بزرگی را ما داریم حتی این اواخر امیرحسین صادقی و این عزیزان هر کدام می‌توانند برای ما سرمربیان و یکی از سردمداران خوب برای باشگاه ما باشند. سرمایه گذاری روی سرمایه‌های ما بهتر جواب خواهد داد. آنها ایرانی هستند و باعث افتخار باشگاه ما شدند و در گذشته باشگاه ما را سربلند کردند قطعا در امر سرمربیگری هم بالید این اتفاق بیافتد.

اولیایی ادامه داد: روزی که آقای قلعه نوعی را به برق تهران آوردم  و روزی که علی منصوریان را دعوت کردم، خیلی از مدیران برق تهران به من ایراد می گرفتند چرا که شروع کار این مربیان با من بود اما جورشان را کشیدیم و الان یکی از افتخارات ما در کشور در امر مربیگری هستند. 

وی ادامه داد: نیروهای بسیار  بارزشی هستند ولی ما تکیه جمعی باید روی آنها بکنیم متاسفانه بعضی از این عزیزانی که به میدان می ایند یک مقداری هوا برشان می دارد و فکر می کنند یک نفری می توانند اما ورزش یک کار جمعی است همانطور که در زمین بازیکنان باید هارمونی داشته باشند یک کار تیمی را انجام دهند در امر مربیگری هم باید حتما یک کار تیمی انجام دهند.

وزارت ورزش و جوانان استقلال تهران کاظم اولیایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر