کد خبر: 855133 A

سینا‌ زامهران در گفتگو با ایلنا:

هافبک سابق تیم شهرخودرو خراسان گفت:‌ زمان تمدید قرارداد قبول نکردم با شرایطی که باشگاه وضع کرده بود قراردادم را تمدید کنم در نهایت از شهرخودرو جدا شدم.

سینا‌ زامهران در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا درخصوص علت جدایی از تیم شهرخودرو خراسان اظهار داشت: در ابتدای فصل همه‌چیز خوب بود، یک سال از زمان قراردادم باقی مانده بود ولی شرایط طوری رقم خورد که مجبور به جدایی شدم که یکی از علت‌های اصلی آن عدم توافق برای  تمدید قراراد و دیگری هم این که چون من خیلی به همراه تیم امید به اردو می‌رفتم نمی‌توانستم در تمریناتحضور پیدا کنم کادر فنی هم با این موضوع مخالف بود و در نهایت به باشگاه درخواست رضایت نامه برای جدایی دادم.

وی درخصوص اینکه در خصوص عملکردش در نیم فصل اول لیگ برتر گفت: نیم فصل اول بیشتر در اردوی تیم‌ امید حضور داشتم در مجموع از عملکردم رضایت ندارم. متاسفانه شرایط برایم در نیم‌فصل اول خوب پیش نرفت. زمانی که بحث تمدید قرارداد با باشگاه مطرح شد قبول نکردم با شرایطی که باشگاه وضع کرده بود قراردادم را تمدید کنم عدم توافق برای تمدیدی قرارداد در نهایت باعث جدایی‌ام از شهرخودرو شد.

هافبک تیم‌امید در خصوص اینکه آیا از تیم‌های دیگر لیگ برتر پیشنهاد دارد یا خیر گفت: پیشنهادهای زیادی دارم ولی متنظر هستم تا بازی‌های تیم‌ امید تمام شود و بعد از آن در مورد اینکه چه تیمی را برای ادامه فعالیتم در لیگ برتر انتخاب کنم تصمیم گیری خواهم کرد.

زامهران در خصوص شرایط تیم‌ امید گفت: در یک‌ماه گذشته به صورت مداوم در اردو بودیم و چند بازی دوستانه خیلی خوب انجام دادیم که خیلی به هماهنگی بیشتر و آمادگی بازیکنان کمک کرد. تیم امید نسبت به گذشته خیلی شرایط بهتری دارد و پیشرفت‌های چشم‌گیریزیادی نیز داشته است. پنج روز دیگر هم اولین بازی ما مقابل ازبکستان خواهد بود. تمامی تلاشمان را خواهیم کرد تا بتوانیم با کسب نتایج خوب به المپیک صعود کنیم.

وی درخصوص اینکه فکر می‌کند تیم‌ملی پتانسیل صعود به المپیک را دارد یا خیر گفت: در فوتبال هیچ چیز قابل پیشبینی نیست ممکن است هر نتیجه‌ای در آن رقم بخورد ولی با توجه به پتانسیلی که در تیم امید در این مدت دیدم مطمئنم که صد در صد به المپیک صعود خواهیم کرد.

گفتگو: ترنم کشاورز

تیم ملی امید ایران سینا زامهران شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر