کد خبر: 854437 A

استقلال ماجدی رد شد

سرپرست باشگاه استقلال تهران گفت: ما تمام خواسته‌های آندره آ استراماچونی را پذیرفته بودیم اما او حاضر به بازگشت نشد.

به گزارش ایلنا، اسماعیل خلیل‌زاده در گفت‌وگو با رادیو ایران درخصوص ادعای آندره آ استراماچونی مبنی بر عدم مذاکره با باشگاه استقلال در دوحه گفت: با توجه به اینکه وکیل آقای استراماچونی و پسر ایشان در هتل محل مذاکره ما در دوحه حضور داشتند و آقایان رحمان رضایی و علی خطیر نیز بنده را در مذاکره همراهی می‌کردند، همه چیز ثبت و ضبط شده و در زمان معینی این مذاکرات را پخش خواهیم کرد.

او درباره اینکه دلیل اظهارات اخیر استراماچونی چه بوده است، عنوان کرد: نمی‌دانم چرا ایشان چنین حرفی زده و جای تعجب دارد که با وجود حضور وکیل و مدیر برنامه ایشان در محل مذاکره، چرا اینگونه صحبت کرده است. من بعد از شنیدن این حرف آقای استراماچونی واقعا شوکه شدم. نمی‌دانم با چه هدف و علتی این موضوع را گفته است. لااقل می‌توانست بگوید پس از آنکه وکیل من سه روز با مسؤولان استقلال مذاکره کرد، به توافق نرسیدیم.

سرپرست باشگاه استقلال با اشاره به بندهایی که در قرارداد استراماچونی وجود داشت و شروطی که مطرح شده بود، ابراز کرد: در یکی از بندهایی که ایشان می‌گفت ۴۷۰ هزار یورو از باشگاه استقلال طلبکار هستم، پذیرفتیم تا این مبلغ را پرداخت کنیم، اما قرار شد یک بخشی را(۱۵۰ هزار یورو) به‌عنوان پیش پرداخت و مابقی را در دو قست طی دو ماه بپردازیم. بندهایی از قرارداد وجود داشت که عینا پذیرفته شده است؛ ایشان به ما ایمیل زده و در ایمیل و قرارداد نیز اعلام شده که ما آمادگی داریم. این حرفی که آقای استراماچونی اعلام کرد، کار بسیار غیر حرفه‌ای و غیر اخلاقی بود. می‌توانست بگوید من در ایران مربیگری نمی‌کنم. صحبت‌های ایشان مثل این می‌ماند که بگوییم آفتاب در روز روشن نیست. ساعاتی قبل آقای فرهاد مجیدی با اکثریت آرا در هیأت مدیره باشگاه استقلال به‌عنوان سرمربی جدید تیم انتخاب شدند. قبلا مصوبه داشتیم که بنده، آقایان فتح‌الله‌زاده، منزوی، ماجدی و فتحی اعضای هیأت مدیره باشگاه هستیم و در این باره تصمیم‌گیری می‌کنیم. امروز هم مجددا جلسه‌ای گذاشته شد و با وجود اینکه آقای فتح‌الله‌زاده در ترکیه حضور داشت ولی اختیار داده بود که طبق این اختیار، مجددا به مصوبه قبلی خودمان اصرار داشتیم و چنین اتفاقی افتاد.

خلیل زاده درخصوص اینکه منزوی و ماجدی هنوز در هیأت مدیره این باشگاه هستند، عنوان کرد: بله، هنوز هم عضو هیأت مدیره هستند. تا این لحظه هیچگونه استعفایی پذیرفته نشده است. امروز خدمت آقای وزیر ورزش و جوانان بودم و هنوز استعفای تعدادی از اعضای هیأت مدیره باشگاه پذیرفته نشده است. البته فقط آقایان فتح‌الله‌زاده و ماجدی استعفاء داده بودند که هنوز قبول نشده است.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به‌عنوان سرپرست باشگاه استقلال تا پایان فصل ابقا شدید، اظهار کرد: نظر دوستان فعلا همین است، تا اینکه در آینده ببینیم چه می‌شود.

سرپرست باشگاه استقلال درمورد اینکه احساس نکردند که استراماچونی قصد ندارد به استقلال برگردد، اذعان کرد: ما هر تلاشی توانستیم انجام دادیم؛ باشگاه هر بار مطلبی از سوی آقای استراماچونی گفته شد را پذیرفت. آقایان رحمان رضایی، علی خطیر و وکیل سوئیسی که در جلسه آمده بود، هر خواسته‌ای داشتند را پذیرفتیم. گویای حرف‌های ما اسنادی است که بعدا منتشر می‌کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال درباره انتشار قرارداد و بلیت پروازشان به دوحه و تاثیر آن به روند مذاکرات گفت: متاسفانه انتشار قرارداد کار قشنگی نبود و حتما در این باره اقدام خواهیم کرد. من در سفر بودم که متوجه شدم این قرارداد منتشر شده است. نمی‌دانم چه کسی این قرارداد را منتشر کرده ولی از روز شنبه پیگیری این موضوع در دستور کارم قرار می‌گیرد. باید این آدم معرفی و با او برخورد شود.

خلیل‌زاده درباره انتشار بلیت هواپیمای آنها ابراز کرد: اطلاعی ندارم و آقای خطیر در قطر چنین چیزی را به ما نشان داد که به شدت موجب ناراحتی ما شد.

او درباره اینکه فرد منتشر کننده در باشگاه استقلال حضور داشته یا خیر، عنوان کرد: من الان نمی‌توانم چیزی بگویم. باید دید این قرارداد چطور به دست رسانه‌ها رسیده است.

سرپرست باشگاه استقلال درمورد مدت قرارداد فرهاد مجیدی گفت: قرارداد آقای مجیدی یک و نیم ساله است و آقای نامجومطلق در کادر فنی حضور خواهند داشت؛ ضمن اینکه یک مربی بدنساز اسپانیایی نیز اضافه می‌شوند، اما آقای فرشاد ماجدی در کادر آقای مجیدی نیستند و چنین اسامی‌ای صحت ندارد. در هفته آینده یکی، دو نفر از معاونین باشگاه منصوب خواهند شد.

او درباره اینکه فسخ قرارداد استراماچونی هزینه‌ای برای استقلال خواهد داشت یا خیر، ابراز کرد: طبق اسناد و مدارکی که طی روزهای اخیر داشتیم، این روزها هم داریم و طبق سفری که رفتیم، به شدت دست ما را پُر و ثابت شده که ایشان دیگر قصدی برای بازگشت نداشتند. در کل، رفتن استراماچونی توانست باشگاه استقلال را از یک هزینه سنگین نجات دهد

5.88M :حجم فایل صوتی
00:07:19 :زمان فایل صوتیی
استقلال تهران اسماعیل خلیل زاده آندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر