کد خبر: 854216 A

مطابق برنامه‌ای که اعلام شده و البته بر اساس تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس از شش بهمن تا 12 اسفند طی 36 روز 8 بازی بسیار دشوار خواهد داشت

به گزارش ایلنا،با اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر در هفته‌های هفدهم تا بیست‌ویکم، جزییات پروژه سخت پرسپولیس برای پوکر قهرمانی هم تا حدی روشن شد. قطعا بین مدعیان، سخت‌ترین برنامه را در هفته‌های آغازین پرسپولیس دارد؛ برنامه فشرده‌ای که حالا در دور برگشت با آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان هم ترکیب می‌شود و یک «تونل وحشت» درست و حسابی به وجود می‌آورد. مطابق برنامه‌ای که اعلام شده و البته بر اساس تقویم کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس از شش بهمن تا 12 اسفند طی 36 روز 8 بازی بسیار دشوار خواهد داشت که اگر امتیازات معقول و متناسبی از این هشت بازی بگیرد، بارش را برای چهارمین قهرمانی و نیز صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا خواهد بست. البته در این مسیر سخت، نیاز به تمرکز بالا وجود دارد که فعلا در باشگاه پرسپولیس اثری از آن به چشم نمی‌خورد.

تقویم این 36 روز

ششم بهمن؛ پرسپولیس- تراکتورسازی (اولین بازی بعد از پایان تعطیلات زمستانی لیگ برتر. مزیت این بازی، برگزاری آن در ورزشگاه آزادی است.)

دوازده بهمن؛ نفت آبادان- پرسپولیس (بازی دشوار در زمین ناهموار تختی آبادان مقابل یک تیم بسیار خوب).

هفده بهمن؛ پرسپولیس- استقلال (دربی، با همه حساسیت‌هایش. روی کاغذ پرسپولیس میزبان است، اما خبری از تقسیم 90 به 10 سکوها نخواهد بود.)

بیست‌ودوم بهمن؛ الدحیل- پرسپولیس (استارت لیگ قهرمانان با دشوارترین بازی؛ نبرد برابر مانژوکیچ و شرکا.)

بیست‌ونهم بهمن؛ پرسپولیس- الشارجه (دومین بازی آسیایی که بلافاصله بعد از مسابقه با الدحیل برگزار می‌شود. پرسپولیس خوش‌اقبال است که در این بازی میزبان خواهد بود و کمی نفس می‌کشد.)

چهارم اسفند؛ سپاهان- پرسپولیس (بازگشت به لیگ با سخت‌ترین بازی ممکن. شاید این بازی تکلیف قهرمان را مشخص کند.)

هشتم اسفند؛ پرسپولیس- شهرخودرو (آخرین بازی داخلی از تونل وحشت مخوف. پرسولیس اگر تا آن زمان روی پا مانده باشد و حالش خوب باشد، می‌تواند به گرفتن انتقام بازی رفت هم فکر کند.)

دوازدهم اسفند؛ التعاون- پرسپولیس (آخرین بازی آسیایی در سال 98. میزبانی و میهمانی مقابل نماینده عربستان فرقی ندارد، چون مسابقه در زمین بی‌طرف برگزار خواهد شد.)

با هم دوست باشید!

برنامه زمستانی پرسپولیس را دیدید. این برنامه بسیار دشوار و تعیین‌کننده در حالی پیش روی سرخ‌هاست که این تیم هنوز تکلیف ادامه همکاری با سرمربی‌اش را نمی‌داند و باشگاه هم تا خرخره درگیر بحران و حاشیه است. اگر این اوضاع مدیریت شود، پرسپولیس حتی شانس بسیار بالایی برای تکرار دبل قهرمانی دارد؛ چرا که این تیم به نیمه‌نهایی جام حذفی رسیده و در لیگ هم تا پایان هفته شانزدهم با سه امتیاز اختلاف صدرنشین است، اما اگر قرار به تداوم دعوا و نفاق باشد، کار خراب خواهد شد. فقط فرض کنید کادرفنی عوض شود و قرار باشد مربی جدید با کمترین شناخت، کارش را از چنین تونل وحشتی شروع کند...! 

 

پرسپولیس کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر