کد خبر: 853886 A

مربی پرسپولیس در مورد وضعیت این تیم و شایعات روزهای اخیر صحبت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، کریم باقری در واکنش به شایعاتی که این روزها اطراف پرسپولیس وجود دارد و در خصوص شایعه درگیری بین افشین پیروانی و گابریل کالدرون گفت: در رابطه با اینکه نوشته شده آنها دعوای‌شان شده چنین چیزی صحت ندارد. از آنجایی که معمولاً من نزدیک آنها هستم چنین چیزی و دعوایی ندیدم. همه جا سوتفاهم هست و این‌ها طبیعی است. این ها نقش مدیریت را می‌رساند و امیدوارم مدیریت حل و فصل کند.

دستیار کالدرون درباره اینکه گفته می شود این مربی به ایران بازنخواهد گشت گفت: الان در تعطیلات هستند و انشاالله تعطیلات را خوش بگذارند.

باقری درباره شایعه ناراحتی کالدرون از جاسوسی در رختکن تیمش گفت: جاسوس ندیدم و اگر شما می شناسید معرفی کنید.

وی درباره اینکه آیا مشکلات بین سرمربی و مدیران تیم حل خواهد شد گفت: صد در صد سوتفاهم برطرف می‌شود و نقش مدیریت باشگاه مهم است و آنها می توانند با صحبت کردن خیلی از مسائل را برطرف کنند. مشکل که گفتم به خاطر اینکه قراردادی که باشگاه قرار بود انجام بدهند، انجام ندادند. در فوتبال ما می بینید که این مشکلات در استقلال و ما و جاهای دیگر هم هست.

باقری درباره اینکه آیا پولش را دریافت کرده گفت: این مشکل برای همه است و هر موقع پول بدهند به ما می دهند و ندهند که دیگر هیچ.

کریم باقری درباره لیست خروجی پرسپولیس و واکنش امید عالیشاه به این موضوع گفت: طی این چند سالی که در پرسپولیس هستم، چه از دوران علی دایی، برانکو و الان هم کالدرون. همواره با من مشورت می کنند و تصمیم گیرنده اول و آخر سرمربی تیم است و اوست که باید نظر بدهد و ما هم تابع تصمیم ایشان هستیم.

عضو کادرفنی پرسپولیس درباره اینکه آیا دیگر بازیکن لیست خروجی آدام همتی خواهد بود گفت: لیستی نیست و اینکه نظرشان عوض شده یا نشده در این چند روز دقیق اطلاع ندارم. اجار بدهید باشگاه این مسائل را اعلام کند و مطمئنا ایشان به باشگاه گفته و اطلاع رسانی می شود.

پرسپولیس کریم باقری لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر