کد خبر: 853089 A

عضو هیات رئیس فدراسیون فوتبال گفت: من وقتی ملاقات تاج رفتم، نگران او شدم و حال به شکلی است که اگر استرس بیشتری به تاج وارد شود، حالش خیلی بدتر می‌شود. امیدوارم این جلسه مثبتی باشد و بهترین تصمیم در آن گرفته شود.

به گزارش ایلنا، محمود شیعی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال قبل از جلسه بررسی استعفای مهدی تاج اظهار داشت: ساعت ۱۲ جلسه هیات رییسه است. شرایط من به گونه‌ای است که نمی‌توانم سرپرست فدراسیون شوم.

او ادامه داد: به هر حال این استعفا به دلیل بیماری رئیس فدراسیون بوده است. باید تصمیم عاقلانه‌ای گرفته شود و تاثیرگذاری مثبتی در جلسه هیات رییسه صورت بگیرد. من وقتی ملاقات تاج رفتم، نگران او شدم و حال به شکلی است که اگر استرس بیشتری به تاج وارد شود، حالش خیلی بدتر می‌شود. امیدوارم این جلسه مثبتی باشد و بهترین تصمیم در آن گرفته شود.

شیعی درباره تاثیر قانون بازنشستگی در انتخاب سرپرست ریاست فدراسیون فوتبال گفت: به هر حال با توجه به اساسنامه فدراسیون فوتبال، آقایان توانسته‌اند در فدراسیون بمانند و فکر نمی‌کنم تاثیر داشته باشد. البته ما تمام جوانب را بررسی می‌کنیم و بهترین تصمیم را که پیرو قانون باشد خواهیم گرفت.

وی درباره استعفای علی کفاشیان اظهار داشت: این حرف درست است و کفاشیان ۹ ماه است که در فدراسیون نبوده است و نقشی در تصمیم‌ها نداشته‌اند و بهترین تصمیم را درباره ایشان هم خواهیم گرفت.

شیعی درباره این که آیا به جز مساله استعفای تاج قرار است صورت جلسه دیگری هم امروز تصویب شود، گفت: فقط قرار است درباره استعفای تاج و انتخاب جانشین صحبت شود. ما تلاش می‌کنیم انتخابات فدراسیون زودتر انجام شود زیرا به نفع فوتبال ایران است و بهترین نفر جایگزین ایشان شود؛ تاج ۱۰۰ درصد رفتنی است.

مهدی تاج استعفا محمود شیعی هیات رئیسه فدراسیون فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر