کد خبر: 852927 A

با مخالفت شارلوا؛

مهاجم تیم شارلوا نمی‌تواند تیم المپیک ایران را در مسابقات پیش رو همراهی کند.

به گزارش ایلنا، با مخالفت باشگاه شارلوای بلژیک، یونس دلفی شانس حضور در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و دور نهایی انتخابی مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو را از دست داد.

دلفی که در اردوی اخیر تیم امید در قطر حضور نداشت و در دو مسابقه تدارکاتی هم غایب بود امید داشت پس از بازگشت کاروان تیم المپیک به ایران بتواند مجوز حضور در مسابقات پیش رو را به دست بیاورد که با مخالفت باشگاهش رو به رو شد.

مهاجم 19 ساله در حالی شانس حضور در این رقابت‌ها را از دست داده بود که ریاست فوتبال بلژیک که برعهده مهدی بیات است پیش از این برای حضور بازیکنان ملی پوش مانند علی قلی زاده و کاوه رضایی در اردوی تیم ملی بزرگسالان تاثیرگذار بود.

چهارمین دوره مسابقات فوتبال زیر ۲۳ سال آسیا  از ۱۸ دی تا ۶ بهمن ماه امسال با حضور ۱۶ تیم در کشور تایلند برگزار خواهد شد. ۳ تیم برتر بازی‌ها مجوز حضور در مسابقات فوتبال در بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ را کسب خواهند کرد.

معراج اسماعیلى، مهدى نوراللهى، حبیب فرعباسى، عارف آقاسى، امید نورافکن، امید دره، شاهین طاهرخانى، محمد مسلمى پور، مهران درخشان مهر، متین کریم زاده، حسین ساکى، مجتبى نجاریان، على شهسوارى، جعفر سلمانى، اللهیار صیادمنش، محمد خدابنده لو، سینا زامهران، مهدى مهدى خانى، محمد شریفى، مهدى قائدى، محمد محبى، على شجاعى، امیر روستایى، رضا شکارى، رضا دهقانى، امیرحسین حسین زاده، رضا جبیره، محمدرضا آزادى و رضا جعفرى بازیکنان حاضر در آخرین اردوی تیم امید بودند که از بین آنها لیست نهایی انتخاب می‌شود.

تیم امید ایران شارلوا بلژیک یونس دلفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر